Апаратні наради

На щотижневій апаратній нараді, яка відбулась 26 грудня 2017 року, Димерський селищний голова Кучерявий Л.Г. надав ряд доручень посадовим особам у межах їх спеціалізації: підвести підсумки по роботі з підприємцями (податки та збори, оплата аренди), контролювати вуличне освітлення, зібрати всю документацію та скласти відповідний акт стосовно центрального стадіону в смт Димер, а також, належним чином, провести інвентаризацію. 

В ході наради стало відомо, що вихідні не пройшли без втрат: у парку знову розламано паркан, з головної ялинки селища розкрадено прикраси. У зв’язку із сильними опадами вийшли із ладу деякі гірлянди. Саме тому, ялинка потребує повторного оздоблення, а понівечений паркан – реставрації.

Завідуюча ДНЗЯС «Зернятко» Башлик Н.А. нагадала, що 27 та 28 грудня відбудуться новорічні свята у садочку, які планує відвідати Димерський селищний голова.

В свою чергу, директор Димерського БК Дуняк Г.М. оповістила присутніх про намір провести основну новорічну програму 30 грудня 2017 року, по закінченню -  молодіжну дискотеку, яка повинна бути проведена лише за присутності правоохоронних органів, задля уникнення нещасних випадків.


На щотижневій апаратній нараді, 18 грудня 2017 року, обговорювались актуальні питання з поточної роботи. Димерський селищний голова нагадав, що 20 грудня 2017 року відбудеться засідання виконавчого комітету, основне питання якого – підняття тарифів за квартирну плату до Димерського ККП, у зв’язку з підвищенням цін на енергоносії та паливні мастила. А 22 грудня 2017 року відбудеться 20 позачергова сесія VII скликання в приміщенні Димерської селищної ради по вул.Соборна, 19 в смт Димер.

Директор Димерського будинку культури Дуняк Галина Миколаївна звернулась із проханням сприяти ремонтним роботам будівлі будинку культури, адже під час проведення дискотеки на вихідних почала падати стеля. На щастя, ніхто не постраждав, але в будь-якому випадку дане питання не можна залишати без уваги. Крім цього, Галина Миколаївна розповіла про бійку під час дискотеки, в результаті якої викликали правоохоронців задля врегулювання ситуації, адже власними силами вирішити питання було просто неможливо. Саме тому, проведення подібних вечорів потребує охорони задля безпеки громадян.

Також, розглянуто питання придбання ялинки в Димерський будинок культури. Після дискусії, попередньо вирішено  наступного року передати у власність БК головну ялинку селища, яка наразі прикрашена перед будівлею селищної ради, придбавши на її місце нову, більшу за розмірами.

В ході наради, завідуюча ДНЗЯС «Зернятко» повідомила про завершені роботи по переробці електричних плит та щітка, а також розповіла присутнім про проведення зимових свят 27 та 28 грудня.

За підсумками наради надано відповідні доручення посадовим особам в межах їх спеціалізації для вирішення існуючих проблемних питань.


11 грудня 2017 року в приміщенні Димерської селищної ради відбулась апаратна нарада за участі начальника Димерського ККП Бабинця І.О., завідуючої ДНЗЯС «Зернятко» Башлик Н.А., директора БК Дуняк Г.М. під головуванням Кучерявого Л.Г.

В першу чергу селищний голова повідомив, що в наслідок різки дерев на кладовищі в смт Димер пошкоджено декілька огорож, які необхідно відремонтувати та надав відповідним посадовим особам розібратися в даному питанні та вирішити існуючу проблему.

В ході наради Леонід Григорович наголосив, що життєво необхідна для нашого селища побудова нових очисних споруд, яких також, без сумніву, потребує Центральна Димерська районна лікарня задля уникнення екологічної катастрофи. Крім цього, обов’язковим завданням є організація місця по переробці твердих відходів.

В кінці  наради головуючий нагадав присутнім, що завтра, 12 грудня о 15:00 год.у приміщенні Димерської селищної ради відбудеться 19 сесія VII скликання (II засідання), а 22 грудня – бюджетна сесія.

За підсумками наради надано відповідні доручення посадовим особам в межах їх спеціалізації для вирішення існуючих проблемних питань.


4 грудня 2017 року на апаратній нараді розглянуто актуальні питання з поточної роботи.

Димерський селищний голова надав розпорядження посадовим особам, в межах їх спеціалізації, спланувати свою роботу до кінця року та по максимуму закрити проблемні питання. А також нагадав відповідним особам про потребу вчасно оформити головну ялинку селища. Крім того, учасникам наради повідомлено про чергову 19-ту сесію (II засідання) яка відбудеться 12 грудня 2017 року.


28 листопада 2017 року Димерським  селищним головою  проведено чергову щотижневу апаратну нараду, в ході якої розглянуто ряд питань, важливих для життєдіяльності громади.

Кучерявий Л.Г. наголосив про потребу почати підготовчі роботи  до святкування Нового року, надавши доручення прикрасити головну ялинку селища до дня Святого Миколая, який відзначається 19 грудня.

Завідуюча ДНЗЯС «Зернятко» Башлик Н.А. розповіла про успішно пройдену пожежну перевірку, а також і про існуючі проблеми, які потребують вирішення.

Директор Димерського БК подякувала Леоніду Григоровичу за підтримку в придбанні підсилюючої звукової апаратури для закладу.  

За підсумками наради надано ряд відповідних доручень посадовим особам в межах їх спеціалізації.

 


13 листопада 2017 року Димерським  селищним головою  Кучерявим Л. Г. проведено чергову щотижневу апаратну нараду для посадових осіб селищної ради, в ході якої обговорено питання підготовки до  засідання чергової  20 сесії селищної ради. Також розглянуто питання стихійного сміттєзвалища та скарги від жителів селища стосовно незадовільної якості води, наданою Димерським ККП.

 За підсумками наради селищним головою надано ряд відповідних доручень посадовим особам та запрошено всіх бажаючих на захід до храмового свята селища у Димерський будинок культури 18 листопада


06 листопада під керівництвом селищного голови Леоніда Кучерявого  проведено чергову щотижневу апаратну нараду за участю начальника Димерського ККП.

      У ході наради  підведено підсумки минулого робочого тижня, розглянуто існуючі поточні проблемні  питання. Селищний голова повідомив про закінчення ямкового ремонту доріг в смт Димер по вулицях Ярослава Мудрого та Покровська., та про те, що на даному етапі розпочато роботи з капітального ремонту частини дороги по вулиці Глибочицька та поточного ремонту частини дороги (покриття щебеневою сумішшю) по вулиці Благовісна. Також затверджено проектно-кошторисну документацію по робочих проектах капітального ремонту по вулицях: Миру, Івана Франка (частина), Покровська (проїзд між будинками №1а-1б, стоянка біля будинку №1-а). Роботи по даним об’єктам заплановано на весну 2018 року.

Учасникам наради Кучерявий Л.Г. повідомив, що цього тижня відбудеться пожежна перевірка, а 20 листопада 2017 року  о 15-00 годині в приміщенні Димерської селищної ради по вул.Соборна, 19 в смт Димер - 19 чергова сесія VІІ скликання.

Надавши ряд доручень відповідним посадовим особам та  побажавши вдалого робочого тижня, Димерський селищний голова відбув у відрядження до м. Умань з питань організації сортування відходів на сміттєзвалищі.


На апаратній нараді, в понеділок 23 жовтня, Димерський селищний голова надав ряд доручень посадовим особам у межах їх спеціалізації: зробити проектну документацію на вуличне освітлення в смт Димер, закінчити ремонтування доріг у центрі селища та по вулиці Покровській, зобов’язати підприємців сплачувати податки до місцевого бюджету вчасно, закінчити презентацію Димера, готуватись до судового засідання, яке відбудеться невдовзі, стосовно тарифів на водопостачання та водовідведення Димерського ККП та інші питання з поточної роботи.

Завідуюча ДНЗ ЯС «Зернятко» Башлик Н.А. звернулась із проханням по можливості облаштувати вуличне освітлення на території закладу.

Директор Будинку культури Дуняк  Г.М. повідомила про запланований на листопад місяць захід до Храму святих Косьми та Даміана  у нашому селищі.


17 жовтня 2017 року Димерський селищний голова провів чергову апаратну нараду, яка почалась із обговорення заходу в Будинку культури до Дня захисника України та дрібного хуліганства у вигляді обмалювання вхідних дверей у приміщення селищної ради.

Директору Димерського ККП Бабинцю І.О. надано доручення вирішити питання безпритульних собак, у зв’язку з надходженням скарг від жителів смт Димер стосовно нападів на людей вищезгаданими тваринами. Також розглянуто складні питання багатоповерхівок, а саме потреба їх дахів у ремонтних роботах.

Під час наради, Кучерявий Л.Г. повідомив, що на вихідних проведено чистку каналізаційних систем у селищі, які знаходяться у незадовільному стані.

Розглянуто також другорядні питання з поточної роботи та надано ряд доручень посадовим особам.

 


9 жовтня 2017 року Кучерявим Л.Г. проведено нараду для апарату Димерської селищної ради.

Обговорено підготовку до початку опалювального сезону, який за прогнозами повинен розпочатися вчасно. Також, до грудня місяця потрібно завершити генеральний план селища, та організувати сортування відходів на сміттєзвалищі до втсановлених термінів.

Під час наради селищним головою наголошено зобов’язати підприємців сплачувати податки до місцевого бюджету вчасно. В іншому випадку стягнення відбуватимуться у судовому порядку.

Завтра, 10 жовтня, в приміщенні Димерської селищної ради з 12:30 до 14:30 години голова Вишгородської районної ради Ростислав Кириченко проведе особистий виїзний прийом громадян за участю радника голови Київської обласної державної адміністрації Миколи Артеменка та депутатів Вишгородської районної ради: Мельниченка Ю.М., Сапона М.М.

14 жовтня у БК відбудеться захід до Дня Захисника Вітчизни, повідомила директор будинку культури Дуняк Галина Миколаївна.

За підсумками апаратної наради Леонідом Григоровичем надано посадовим особам,  керівнику Димерського ККП, директору БК та завідуючій ДНЗЯС «Зернятко» доручення по виконанню робіт в межах їх спеціалізації та призначено провести чергову 19-ту сесію селищної ради VII скликання у листопаді місяці 2017 року, час та місце якої буде повідомлено згодом.

 


2 жовтня 2017 року під головуванням Кучерявого Л.Г. відбулась чергова апаратна нарада. Стосовно об’єднання територіальної громади, селищний голова повідомив, що невдовзі відбудеться збір сільських голів для розгляду даного питання. Далі обговорено результати перевірки, яка відбулась у п’ятницю, 29 вересня 2017 року.

На сьогоднішній день залишається низький відсоток явки призовників та відкрите проблемне питання Димерської  ЦРЛ. Також офіційно порушено кримінальну справу стосовно декларацій, які не надано деякими депутатами селищної ради.

Хоменко О.Ф. (художній керівник БК) розповіла про захід до Дня вчителя, проведений НВК «Димерська гімназія» та про підготовку до святкової програми, присвячену Дню Захисника Вітчизни, котра планується на 14 жовтня 2017 року.

Завідуюча ДНЗЯС «Зернятко» Башлик Н.А. повідомила про потребу в оформленні багатьох документів для запуску опалення в ДНЗ. На цьому тижні проводитимуться роботи для вирішення даного питання.

По закінченню апаратної наради Леонід Григорович надав відповідні доручення посадовим особам,  побажавши продуктивного робочого тижня.

 


Під час проведення наради, 25 вересня 2017 року для апарата селищної ради, головуючий Кучерявий Л.Г. підвів підсумки минулого робочого тижня та повідомив про майбутнє створення Димерської об’єднаної громади. Найближчим часом проводитимуться підготовчі роботи в цьому направленні. Також обговорено питання з поточної роботи та надано ряд відповідних доручень посадовим особам.


18 вересня 2017 року на апаратній нараді селищний голова Гучерявий Л.Г. надав ряд доручень відповідним посадовим особам, піднявши питання впорядкування сміттєзвалища та нагадавши, що до 1 січня 2018 року без сортування вивіз сміття на звалище буде неможливим. Тому поставлено завдання шукати шляхи вирішення даного питання.

Також наголошено на впорядкуванні очисних споруд, які потребують оновлення. Далі Леонід Григорович наголосив, що потрібно вжити певних заходів для підвищення відсотку явки призовників, адже на даний час її кількість достатньо низька.

В ході наради селищний голова доповів про закупівлю нового причіпу для Димерського ККП, субвенцію надано Димерською селищною радою, також за сприяння Димерської селищної ради замінено 2 вікна у Димерській ЗОШ №1.

В кінці наради селищний голова подякував всім, хто сприяв проведенню вокального арт-шоу студії «Mezzo Jazz», яке вдало відбулось 16 вересня в суботу біля селищної ради під відкритим небом.


 

На плановій апаратній нараді, яка відбулась 11 вересня 2017 року під головуванням Кучерявого Л.Г. розглядались важливі питання для громади.

В першу чергу селищний голова повідомив, що Статтею 32. Закону України «Про відходи», з метою обмеження та запобігання негативному впливу  відходів на    навколишнє    природне   середовище   та   здоров'я   людини з 1 січня 2018 року забороняється захоронення неперероблених (необроблених) побутових відходів. Саме тому відповідним особам надано доручення організувати роботи для сортування сміття на сміттєзвалищі в смт Димер до встановлених термінів.

Далі розглядались позитивні та негативні сторони Димерської об’єднаної громади, в разі її створення, та наголошено на обов’язковому оповіщенні осіб призовного віку, які зобов’язані з’явитись до Вишгородського РВК для проходження медичної комісії.

Також селищний голова нагадав присутнім, що 25 вересня 2017 року о 15:00 відбудеться чергова 18 сесія VII скликання.

В свою чергу директор Димерського будинку культури Дуняк Г.М. нагадала про звітний концерт студії «Mezzojazz», який відбудеться 16 вересня 2017 року о 19:00 біля селищної ради.

По закінченню наради посадовим особам надано відповідні доручення в межах їх спеціалізації.


На черговій апаратній нараді, яка відбулась 4 вересня 2017 року під головуванням Кучерявого Л.Г. обговорено важливі питання для життєдіяльності громади селища серед яких капітальні та ямкові ремонти доріг, вдосконалення вуличного освітлення.

Також наголошено на закінченні робіт по облаштуванню пішохідного переходу з влаштуванням тротуару по вул..Революції в смт Димер.  

Директор Димерського будинку культури Дуняк Г.М. наголосила на потребі вирішення організаційних питань стосовно звітного концерту «Осінній вернісаж» студії «Mezzojazz», який відбудеться 16 вересня о 20:00 біля селищної ради.

Селищним головою надано ряд відповідних доручень посадовим особам в межах їх спеціалізації для вирішення поточних робочих питань.


14 серпня 2017 року проведено чергову апаратну нараду Димерським  селищним головою  Кучерявим Л.Г. для посадових осіб селищної ради, в ході якої обговорено актуальні питання  з  поточної роботи. За підсумками наради селищним головою надано ряд  доручень посадовим особам в межах їх спеціалізації.


31 липня 2017 року проведено чергову щотижневу апаратну нараду Димерським  селищним головою  Кучерявим Леонідом Григоровичем для посадових осіб селищної ради. В ході наради обговорено питання  з  поточної роботи. За підсумками наради селищним головою надано ряд  доручень посадовим особам.


Сьогодні, 17 липня 2017 року, Димерським селищним головою Кучерявим Л.Г. проведено чергову щотижневу апаратну нараду за участю посадових осіб селищної ради, начальника Димерського ККП Бабинця І.О., завідуючої ДНЗ ясла-садок «Зернятко» Башлик Н.А., директора БК Дуняк Г.М.

Обговорювалось питання проведення ремонтних робіт дитячого садочку та терміни їх закінчення. Завідуюча закладу повідомила, що на даний час ремонт даху закінчено. Наступний крок -  ремонт літніх павільйонів ДНЗ ЯС «Зернятко», на який Димерською селищною радою виділено кошти у розмірі 180000 (сто вісімдесят тисяч)грн.00 коп. Роботи заплановано розпочати вже цього тижня.

Також розглянуто питання стосовно оповіщення громадян щодо заборони купання у димерському ставі, у зв’язку з невідповідністю води санітарним нормам.

За підсумками наради селищним головою надано ряд відповідних доручень посадовим особам


10 липня 2017 року Димерським  селищним головою  Кучерявим Леонідом Григоровичем проведено апаратну нараду, на початку якої селищний голова подякував заступнику Ісаюку Ю.В., директору ККП Бабинцю І.О.,директору Димерського будинку культури Дуняк Г.М., усім спонсорам та організаторам, за проведення свята Івана Купала в смт Димер, яке відбулось 8-го липня на території ставу.

Голова нагадав, що о 14:00 у Будинку культури відбудеться безпосереднє обговорення детального плану території земельної ділянки по вулиці Шевченка в смт Димера 14 липня 2017 року о 15:00 год в приміщенні Димерської селищної ради - 17 сесія VІІ скликання.

Далі нарада продовжилась обговоренням існуючих проблем та розглядом варіантів для їх вирішення. За підсумками наради Кучерявий Л.Г. надав ряд доручень посадовим особам


03 липня 2017 року Димерським  селищним головою  Кучерявим Леонідом Григоровичем проведено апаратну нараду, в ході якої обговорено організаційні питання підготовки до святкування Івана Купала, яке відбудеться 8-го липня 2017 року на території ставу в смт Димер. Захід триватиме з 19:00 до 24:00 години.

  Як відомо, у червні 2017 року  завершено роботи по капітальному ремонту дороги по вул. В.Сухомлинського (Жовтнева) та подвір’я багатоквартирних житлових будинків по вул.Соборна, №45 та №45-А в смт Димер Вишгородського району Київської області. У зв’язку з установленням самовільних гаражів на території подвір’я,  після сильних опадів, утворилась велика калюжа. Селищним головою надано розпорядження зробити тимчасовий дренаж для відтоку води з проблемної зони.

Також розглянуто проблемне питання щодо необхідності визначення та ліквідації стихійних сміттєзвалищ в смт Димер. Для цього відповідним посадовим особам  надано ряд доручень.


26 червня 2017 року, Димерським  селищним головою  Кучерявим Леонідом Григоровичем проведено апаратну нараду, в ході якої обговорено питання підготовки до  організації свята Івана Купала, яке заплановано провести 8 липня цього року.

 Дуняк Г.М. розповіла учасникам наради про участь колективу «Стежина», на запрошення Немішаївської селищної ради та міського Будинку культури, у фестивалі «Пісня єднає друзів» української народної та авторської пісні, присвяченому 85-річниці заснування Київської області.

 Також, розглянуто інші питання з  поточної роботи. За підсумками наради селищним головою надано ряд відповідних доручень посадовим особам


Сьогодні, 06 червня 2017 року, Димерським селищним головою Кучерявим Л.Г. проведено чергову щотижневу апаратну нараду, в ході якої  піднімалось проблемне питання про виникнення пожежі на місці видалення відходів в смт.Димер, яка сталась о 2:00 ночі 4 червня 2017.

За висновками пожежників причиною загорання став навмисний підпал. На даний час пожежу ліквідовано та вжито відповідних заходів.

Завідуюча ДНЗ ясла-садок «Зернятко» Башлик Н.А. повідомила про початок ремонтних робіт у ясельних групах.

Директор Димерського будинку культури Дуняк Г.М. доповіла про проведення 1 червня 2017 року заходу до Дня захисту дітей, а також повідомила присутніх про додаткові заходи, які сплановано на червень 2017 року.

Димерським селищниv головою Кучерявим Л.Г. проведено роз’яснення норм Закону України «Про запобігання корупції» та попереджено посадових та службових осіб селищної ради про обов’язковість дотримання норм антикорупційного законодавства.


Сьогодні, 2травня 2017 року, Димерським селищним головою Кучерявим Л.Г. проведено чергову щотижневу апаратну нараду за участю посадових осіб селищної ради, начальника Димерського ККП Бабинця І.О., завідуючої ДНЗ ясла-садок «Зернятко» Башлик Н.А., директора Димерського будинку культури Дуняк Г.М.

Нарада почалась із обговорення питання щодо об’єднання територіальних громад, що розглядалось на сесії Любимівської сільської ради у п’ятницю, 26 травня 2017 року, в якій взяв участь Димерський селищний голова. Кучерявий Леонід Григорович наголосив, що результат обговорення даного питання позитивний.

  В ході апаратної наради селищний голова надав ряд відповідних доручень посадовим особам, котрі відповідають за організаційні питання стосовно відпочинку дітей у м. Лазурне Херсонської області.

Також, доручив відповідальним особам вдосконалити вуличне освітлення на території Димерської селищної ради.

Заключним питанням з директором Димерського будинку культури Дуняк Г.М. стало обговорення проведення заходу до свята Івана Купала, яке заплановано на 8 липня 2017 року.


Сьогодні, 22 травня 2017 року, Димерським селищним головою Кучерявим Л.Г. проведено чергову щотижневу апаратну нараду за участю посадових осіб селищної ради, начальника Димерського ККП Бабинця І.О., завідуючої ДНЗ ясла-садок «Зернятко» Башлик Н.А., директора Димерського будинку культури Дуняк Г.М.

В ході наради обговорено питання про підготовку документів для проведення ремонтних робіт в ДНЗ ясла-садок «Зернятко», припинення роботи якого заплановано з 3 липня 2017 року по 14 серпня 2017 року включно. 

Також, Димерський селищний голова зазначив, що в результаті його відрядження на південь України, визначено оздоровчий заклад у м.Лазурне Херсонської області як найкращий варіант у співвідношенні «ціна-якість» для оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки (діти-сироти; діти, позбавлені батьківського піклування; діти-інваліди; діти учасників бойових дій; діти, один з батьків яких загинув (пропав безвісти) внаслідок АТО та під час масових акцій громадянського протесту; діти, зареєстровані як внутрішньо переміщені особи; діти з багатодітних і малозабезпечених сімей; талановиті та обдаровані діти).

Оздоровлення дітей планується провести за кошти селищного бюджету.

Директор Димерського будинку культури Дуняк Г.М. доповіла про проведений в будинку культури захід для школярів, організований колективом Національної Філармонії України.

Іншим важливим заходом, який було обговорено в ході апаратної наради, став звітний концерт, присвячений 60-річчю від Дня заснування Димерської дитячої музичної школи.

За підсумками наради селищним головою надано ряд відповідних доручень посадовим особам.


Сьогодні, 10 травня 2017 року, Димерським селищним головою Кучерявим Л.Г. проведено чергову щотижневу апаратну нараду за участю посадових осіб селищної ради, начальника Димерського ККП Бабинця І.О., завідуючої ДНЗ ясла-садок «Зернятко» Башлик Н.А.

Нарада почалась із обговорення проведеного заходу до Дня Перемоги, який відбувся 9 травня 2017 року. Далі розглянуто питання підготовки до  засідання чергової  сесії селищної ради, яка відбудеться завтра, 11 травня 2017 року в Димерському будинку культури о 15:00.

 Також піднімались проблемні питання щодо  ремонту доріг в смт Димер,  прибирання сміття по вулицях селища та про закриття ДНЗ ясла-садок «Зернятко» на певний період з метою проведення ремонтних робіт (перекриття даху).

За підсумками апаратної наради Димерським селищним головою Кучерявим Л.Г. надано посадовим особам доручення по виконанню робіт в межах їх спеціалізації.


Сьогодні, 24 квітня 2017 року, Димерським селищним головою Кучерявим Л.Г. проведено чергову щотижневу апаратну нараду за участю посадових осіб селищної ради, начальника Димерського ККП Бабинця І.О., завідуючої ДНЗ ясла-садок «Зернятко» Башлик Н.А. та директора Димерського будинку культури Дуняк Г.М. 
В ході наради обговорено питання щодо потреби в продовженні опалювання в ДНЗ ясла-садок «Зернятко», про підготовку до святкуваня Дня Перемоги, яке відбудеться 9 травня 2017 року , про продовження робіт по благоустрою населених пунктів Димерської селищної ради та інші питання з поточної роботи. За підсумками апаратної наради Димерським селищним головою Кучерявим Л.Г. надано посадовим особам та керівнику Димерського ККП доручення по виконанню робіт в межах їх спеціалізації.

 


У вівторок, 18 квітня 2017 року, Димерським  селищним головою  Кучерявим Леонідом Григоровичем проведено чергову щотижневу апаратну нараду для посадових осіб селищної ради. В ході наради обговорено питання підготовки до  засідання чергової  сесії селищної ради та інші питання з  поточної роботи. За підсумками наради селищним головою надано ряд відповідних доручень посадовим особам


В понеділок, 10 квітня 2017 року, Димерським  селищним головою  Кучерявим Леонідом Григоровичем проведено чергову щотижневу апаратну нараду за участю посадових осіб селищної ради, начальника Димерського комбінату комунальних підприємств Бабинця І.О., головного бухгалтера Якубчик Н., економіста Шевчук К., майстра по благоустрою Михайленко А. та  завідуючої ДНЗ ясла-садок «Зернятко» Башлик Н.А.  
 В ході наради обговорено питання щодо продовження робіт в рамках двомісячника  благоустрою населених пунктів Димерської селищної ради та інші питання з  поточної роботи.
За підсумками апаратної наради Димерським селищним головою Кучерявим Л.Г. надано посадовим особам та керівнику Димерського ККП доручення по виконанню робіт в межах їх спеціалізації.

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

Логін: *

Пароль: *