Апаратні наради

15 січня 2018 року під керівництвом селищного голови Кучерявого Л.Г. проведено чергову щотижневу апаратну нараду за участю начальника Димерського ККП Бабинця І.О.

Очільник ради нагадав присутнім про засідання комісії з питань планових тарифів Димерського ККП, яка відбудеться цього тижня та про проведення обговорення стосовно коригування тарифів на квартплату та визначення форми управління багатоквартирних будинків на зборах, за участю мешканців багатоквартирних житлових будинків смт Димер, мешканців сіл Рикунь та Каменка, які відбудуться 26 січня 2018 року о 15:00 год. у приміщенні Димерського будинку культури.

Крім цього, підведено підсумки роботи за минулий тиждень, а також надано відповідні доручення посадовим особам для вирішення існуючих питань.

Перша апаратна нарада у Новому році відбулась 3 січня 2018 року під головуванням Димерського селищного голови Кучерявого Леоніда Григоровича.

Очільник ради повідомив, що вчора, під час наради в області, на яку він був офіційно запрошений, розглянуто основне питання – об’єднання територіальних громад.  На квітень  2018 року заплановано зробити багато ОТГ. Що стосується ОТГ з центром в смт Димер – вона також відбудеться, це лише питання часу, наразі проводитимуться підготовчі роботи.

Також, селищний голова нагадав працівникам, що 1 січня 2018 року стартував  новий етап подання електронних декларацій, які потрібно оформити до 1 квітня 2018 року. Проводитиметься роз’яснювальна інформаційна робота серед депутатів ради задля уникнення порушень кримінальних справ  у разі неподання вищезазначених декларацій.

Крім цього, обговорено ряд інших актуальних питань та надано відповідні доручення посадовим особам для їх вирішення.