Апаратні наради

 

 

26 грудня 2018 року очільником Димерської селищної ради Кучерявим Л.Г. проведено чергову апаратну нараду за участі начальника Димерського ККП Бабинця І.О. під час якої обговорювались поточні робочі питання.

В ході наради Леонід Григорович розповів про концерт «Дивосвіту», який він відвідав учора, 25 грудня 2018 року, в Димерському будинку культури, та відмітив, що вручив вихованцям центру комплект звукового обладнання Studiomaster та солодкі новорічні подарунки, які викликали у дітей позитивні емоції. 

По закінченню наради очільником ради надано відповідні доручення посадовим особам у межах їх спеціалізації.


17 грудня 2018 року очільником Димерської селищної ради Кучерявим Л.Г. проведено чергову апаратну нараду за участі начальника Димерського ККП Бабинця І.О., завідуючої ДНЗЯС «Зернятко» Башлик Н.А., директора Димерського БК Дуняк.Г.М.

Під час наради Леонід Григорович повідомив, що сьогодні, 17 грудня, відбудеться чергове засідання виконавчого комітету селищної ради, основне питання якого –будівля в смт Димер по вул..Соборна,15 (барак), а 20 грудня о 14:00 год – 29 позачергова сесія VII скликання.

Галина Миколаївна розповіла про план заходів, які відбуватимуться на базі Димерського будинку культури, а саме:

  • 25 грудня – концерт ДВЦХТДЮМ «Дивосвіт»;
  • 28 грудня - новорічні свята димерських шкільних навчальних закладів;
  • 30 грудня – новорічна програма від Димерського БК.

В свою чергу завідуюча ДНЗЯС «Зернятко» Башлик Н.А. зазначила, що новорічні свята в їхньому закладі відбудуться 27 та 28 грудня.

За підсумками наради Леонід Григорович надав ряд доручень посадовим особам в межах їх спеціалізації.


13 листопада 2018 року Димерським селищним головою Кучерявим Л.Г. проведено чергову апаратну нараду за участі начальника Димерського ККП Бабинця І.О., під час якої обговорено ряд важливих питань: влаштування закритого водостоку по вул..Садова в смт Димер; прояснення ситуації стосовно сімей, в яких склались несприятливі умови для виховання дітей; про звіт Димерського селищного голови за 2018 рік, а також  інші поточні питання.

По закінченню наради селищним головою надано ряд доручень посадовим особам в межах їх спеціалізації.


22 жовтня 2018 року очільником Димерської селищної ради Кучерявим Л.Г. проведено чергову апаратну нараду за участі начальника Димерського ККП Бабинця І.О. та завідуючої ДНЗЯС «Зернятко» Башлик Н.А.

Розпочав засідання Леонід Григорович з розповіді про нараду, яку він відвідав 19 жовтня у м.Вишгород. Обговорювалось ряд важливих питань, серед яких: виявлення небезпечної вірусної хвороби - Африканської чуми свиней в Україні та області, в зв’язку з чим очільник ради наголосив на необхідності провести інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення Димерської селищної ради щодо заходів з профілактики АЧС для недопущення занесення та розповсюдження його збудника. Крім цього, потрібно посилити взаємодію з органами національної поліції, щодо вжиття заходів із припинення діяльності стихійної торгівлі живими тваринами та продуктами тваринного походження; на ТОВ «Комплекс Агромарс» виконується план заходів з ліквідації та профілактики сальмонельозу птиці, та введено карантинні обмеження на певні інкубаторії. Селищний голова звернув увагу завідуючої ДНЗЯС «Зернятко»  Башлик Н.А. на дану інформацію та порадив з обережністю проводити закупівлю продуктів м’ясного походження для закладу; у с. Н.Петрівці встановлено 46 відеокамер на 32 вузлах відеоспостереження в рамках програми «Безпечна Київщина». Існує також необхідність встановлення таких відеокамер і в нашому селищі. Крім цього є потреба встановити світлофор у смт Димер на центральній площі. Також обговорено проблемне питання несанкціонованого продажу алкоголю на території Димерської селищної ради та його сумні наслідки.

В ході наради Леонід Григорович повідомив про закінчення капітального ремонту під’їзної дороги до багатоквартирного житлового будинку №70 по вулиці Шевченка з влаштуванням стоянки та освітлення. Роботи по капітальному ремонту дороги по вул..Пугачова тривають.

Надавши ряд доручень посадовим особам, Димерський селищний голова  побажав усім продуктивного робочого тижня, успіхів та гарного настрою.  


16 жовтня 2018 року очільником Димерської селищної ради Кучерявим Л.Г. проведено чергову апаратну нараду за участі начальника Димерського ККП Бабинця І.О. та директора Димерського БК Дуняк Г.М.

Почалась нарада з обговорення заходу, який відбувся 14 жовтня у Димерському БК до Дня захисника України, Святої Покрови Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва та Дня створення УПА. Директор БК Дуняк Г.М. розповіла про масу позитивних відгуків, отриманих від людей, присутніх на святі. Далі нагадала, що в листопаді місяці  чекає ще один захід, приурочений храмовому святу селища, до якого вже варто розпочинати готуватись.

Обговорювались також проблемні питання Димерського ККП та шляхи їх вирішення. Крім цього, Леонід Григорович наголосив на необхідності ліквідувати аварійні дерева на димерському ставі. В кінці наради очільник ради нагадав присутнім про заплановане засідання позачергової 27 сесії VII скликання від 17.10.2018 року.

Надавши ряд доручень посадовим особам, Димерський селищний голова  побажав усім продуктивного робочого тижня, успіхів та гарного настрою.  


8 жовтня 2018 року очільником Димерської селищної ради Кучерявим Л.Г. проведено чергову апаратну нараду за участі начальника Димерського ККП Бабинця І.О., завідуючої ДНЗЯС «Зернятко» Башлик Н.А. та директора Димерського БК Дуняк Г.М.

Під час наради підведено підсумки минулого робочого тижня, а також   обговорено сьогоденні проблемні питання: стосовно деяких багатодітних та неблагополучних сімей, проживаючих на території Димерської селищної ради; про незадовільний стан будівлі, розташованої за адресою: смт Димер, вул..Соборна, 15 (барак);  про існуючі проблеми Димерського ККП та шляхи їх вирішення. Крім цього обговорено підготовку до заходу, який заплановано провести в Димерському БК 14 жовтня 2018 року до Дня захисника України, свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня Українського козацтва.

По закінченню наради надано ряд доручень посадовим особам в межах їх спеціалізації на поточний тиждень.

Нагадавши присутнім про засідання чергової 26 сесії VII скликання, яке заплановано на  8 жовтня 2018 року о 14:00 год, селищний голова побажав усім гарного настрою та продуктивного робочого тижня.


1 жовтня 2018 року очільником Димерської селищної ради Кучерявим Л.Г. проведено чергову апаратну нараду за участі начальника Димерського ККП Бабинця І.О., завідуючої ДНЗЯС «Зернятко» Башлик Н.А. та директора Димерського БК Дуняк Г.М. Під час наради підведено підсумки минулого робочого тижня, а також надано ряд доручень посадовим особам в межах їх спеціалізації на поточний.  


24 вересня 2018 року Димерським селищним головою Кучерявим Л.Г. проведено чергову апаратну нараду за участі начальника Димерського ККП Бабинця І.О., директора Димерського БК Дуняк Г.М. та завідуючої ДНЗЯС «Зернятко» Башлик Н.А.

Основні питання розгляду наради: податки та збори; незадовільний стан дороги по вулиці Гоголя в смт Димер; проблемні питання сьогодення Димерського ККП; закінчення робіт по капітальному ремонту під’їзної дороги до багатоквартирного житлового будинку по вул..Бударіна, 1 та до Димерської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1; підготовка до святкових заходів у жовтні-листопаді;  планування засідання чергової сесії на 8 жовтня 2018 року.

За підсумками наради очільником ради надано ряд доручень посадовим особам в межах їх спеціалізації.


17 вересня 2018 року Димерським селищним головою Кучерявим Л.Г. проведено чергову апаратну нараду за участі начальника Димерського ККП Бабинця І.О., завідуючої ДНЗЯС «Зернятко» Башлик Н.А. та директора Димерського БК Дуняк Г.М.

Основні питання розгляду: коригування дорожнього руху по вул.. Бударіна та Глибочицька в смт Димер, встановленням відповідних дорожніх знаків; необхідність контролю над проведенням робіт по капітальному ремонту доріг по вул..Пучагова та Шевченка, 70, які розпочато у вересні 2018 року; підготовка до засідання чергової сесії, запланованої на жовтень місяць, а також - виконавчого комітету, важливе питання якого - план-підготовка до зимового періоду; потреба в установленні теплового лічильника в будинку культури, а також підготовка до святкового заходу, який заплановано в смт Димер до Дня захисника України, свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня Українського козацтва. Крім цього, завідуюча дошкільного навчального закладу Башлик Н.А. розповіла про деякі організаційні роботи в садочку, про потребу в ремонті окремих плит в харчоблоці, про необхідність заміни заїзних воріт, а також про встановлення нової залізної огорожі в «Зернятку», за ініціативи депутата Вишгородської районної ради Сапона М.М.


10 вересня Димерським селищним головою Кучерявим Л.Г. проведено чергову апаратну нараду за участі начальника Димерського ККП Бабинця І.О. та завідуючої ДНЗЯС «Зернятко» Башлик Н.А.

В ході наради підведено підсумки минулого робочого тижня, а також надано ряд доручень посадовим особам в межах їх спеціалізації на поточний.

Завідуюча ДНЗ Башлик Н.А. розповіла про готовність садочку до опалювального сезону та інші поточні питання, які стосуються благоустрою дошкільного закладу.


03 вересня 2018 року Димерським селищним головою Кучерявим Л.Г. проведено чергову апаратну нараду за участі начальника Димерського ККП Бабинця І.О., завідуючої ДНЗЯС «Зернятко» Башлик Н.А. та директора Димерського будинку культури Дуняк Г.М. під час якої підведено підсумки минулого робочого тижня та надано ряд доручень посадовим особам в межах їх спеціалізації на наступний.


27 серпня очільником Димерської селищної ради Кучерявим Леонідом Григоровичем проведено апаратну нараду на початку якої селищний голова подякував всім, хто приймав безпосередню участь в підготовчих роботах для презентації нашої громади на заході,  який відбувся 24 серпня у м.Вишгород з нагоди 27-ї річниці з Дня Незалежності України та 45-річчя створення Вишгородського району. В свою чергу директор Димерського БК Дуняк Г.М. також виразила велику вдячність за допомогу у підготовці та поділилась позитивними враженнями від самого заходу, докладніше з яким можна ознайомитись за посиланням: https://rada.org.ua/rada/04359488/news/11-06-24-28-08-2018/.

Протягом наради розглядались важливі питання та надавались відповідні доручення посадовим особам в межах їх спеціалізації. Обговорювалось проведення робіт працівниками Димерського ККП по упорядкуванню сміттєзвалища; результати обстеження колодязів на території Димерської селищної ради та їх необхідність в реконструкції; наявність самовільних забудов та присутність самозахвату земель в смт Димер; необхідність в проведенні моніторингу дозволів на розміщення реклами на території Димерської селищної ради та за його результатами проведення демонтажу рекламних носіїв, дозволи на розміщення яких втратили чинність або самовільно встановлені.


20 серпня 2018 року очільником Димерської селищної ради Кучерявим Леонідом Григоровичем проведено чергову апаратну нараду за участі начальника Димерського ККП Бабинця І.О. та директора Димерського будинку культури Дуняк Г.М.

На початку засідання обговорювались проблемні питання відносно незадовільного стану очисних споруд та сміттєзвалища в смт Димер. Надано ряд доручень відповідним посадовим особам стосовно вирішення даних проблем та взято поточні питання під особистий контроль селищного голови. Крім цього, наголошено на великій заборгованості  населення  Димерському ККП за надані послуги: вода та водовідведення, квартплата. Якщо надалі ситуація з оплатою не зміниться – то комунальне підприємство буде змушене подавати воду за певним графіком.  

Під час наради зазначалось також про жахливий стан місцевого будинку культури та про його нагальну потребу в реконструкції, яка передбачає значних затрат. 

Наступне питання розгляду – організаційне, відносно участі нашого селища у святкуванні Дня Незалежності України та 45-ї річниці Вишгородського району, яке відбудеться 24-го серпня 2018 року у м.Вишгород.

Також розглянуто ряд інших питань в ході наради, за підсумками якої селищним головою надано відповідні доручення посадовим особам в межах їх спеціалізації.


6 серпня очільником Димерської селищної ради Кучерявим Леонідом Григоровичем проведено апаратну нараду за участі начальника Димерського ККП Бабинця І.О. та директора Димерського будинку культури Дуняк Г.М.

На початку наради підведено підсумки минулого робочого тижня, а також обговорено план робіт на поточний.

Як відомо, 24 серпня 2018 року в м.Вишгород відбудеться захід присвячений Дню Незалежності України та 45-й річниці з дня утворення Вишгородського району, в якому братиме участь і наше селище. Тому з директором будинку культури обговорено детальну підготовку до заходу та уточнено організаційні моменти.

В ході наради начальник Димерського ККП Бабинець І.О. повідомив про необхідність закупівлі 12 бетонних сміттєвих урн, які було вкрадено на території селищної ради, а також про загальну ситуацію, яка склалась із вивозом сміття з приватних секторів. В свою чергу Леонід Григорович звернувся до Ігоря Олександровича з проханням підготувати звіт на засідання виконавчого комітету про стан очисних споруд, сміттєзвалища, чистку водоканалів, про проведені роботи по благоустрою, а також план підготовки до зимового періоду.

В кінці наради селищний голова надав ще низку доручень посадовим особам в межах їх спеціалізації, побажавши гарного настрою та успіхів у роботі.


23 липня 2018 року під керівництвом Димерського селищного голови Кучерявого Л.Г. проведено чергову апаратну нараду за участі начальника Димерського ККП Бабинця І.О. та директора Димерського будинку культури Дуняк Г.М.

  Основними питаннями розгляду стали: закупівля сміттєвих баків комбінатом комунальних підприємств; обстеження підмитих ділянок доріг; скарги, які надійшли від жителів багатоквартирних будинків по вул..Шевченка, 70 та 72 стосовно протікання даху та про фінансову неможливість вирішити дану проблему; підготовка до заходу, який відбудеться 24 серпня з нагоди Дня Незалежності України.

За підсумками наради селищним головою надано ряд відповідних доручень посадовим особам в межах їх спеціалізації.


9 липня 2018 року очільником ради Кучерявим Л.Г. проведено чергову апаратну нараду,  на якій підведено підсумки роботи за минулий тиждень,  результати роботи Димерського ККП та ситуації в цілому, яка склалась на даний час.

Надано відповідні доручення посадовим особам в межах їх спеціалізації: начальнику Димерського ККП Бабинцю І.О. – знести всі рекламні щити в смт Димер, які розміщені без дозволу та провести інвентаризацію каналізаційних люків, а також обстежити дорожні ями по вулиці Гоголя.

Крім цього, Леонід Григорович виніс подяку організаторам свята Івана Купала, яке відбулось 6 липня на Димерському ставку, які приклали чималих зусиль для проведення заходу на належному рівні.

В кінці наради Димерський селищний голова побажав присутнім продуктивного робочого тижня.


11 червня 2018 року Димерським  селищним головою  Кучерявим Л. Г. проведено чергову апаратну нараду, в ході якої обговорено проблемні питання Димерського ККП, насамперед, про велику заборгованість від населення за постачання води та про звільнення співробітників підприємства. Також обговорено питання підготовки до  засідання чергової 24 сесії селищної ради та інші питання з  поточної роботи.

Директор Димерського БК Дуняк Г.М. оголосила присутнім, що 14-го червня в будинку культури відбудеться захід до Дня медичного працівника, а 16-го червня – випускний вечір Димерської гімназії.

За підсумками наради селищним головою надано ряд відповідних доручень посадовим особам в межах їх спеціалізації.


4 червня 2018 року Димерським селищним головою Кучерявим Л.Г. проведено чергову апаратну нараду під час якої розглянуто проблемні питання пов’язані з водовідведенням, а також про перебої  постачання води. Начальник Димерського ККП Бабинець І.О. зазначив, що на даний момент працює 6 водонапірних башт, але вони не справляються з навантаженням, викликаним масовими поливами городів у приватних секторах. Ситуація складна і потребує пошуку оптимального вирішення.

Обговорено також роботи, які проводяться наразі на місцевому ставі – розчистка чагарників, спилювання аварійних дерев та очищення водойми від деревини. Роботи тривають.

Завідуюча ДНЗЯС «Зернятко» Башлик Н.А. розповіла про проведені випускні вечори в  закладі, а також про спортивні розваги, які відбулись на достойному рівні 1 червня в садочку до Дня захисту дітей.

Директор Димерського будинку культури Дуняк Г.М. нагадала присутнім, що до Дня захисту дітей сьогодні в БК відбудеться трансляція мультфільму та казки, а також зазначила, що 14 червня планується захід до Дня медичного працівника. Крім цього, Галина Миколаївна  звернула увагу на те, що освітлення в клубі досить проблемне і потрібно прийняти певні міри. В свою чергу Дуняк Г.М. отримала завдання від Димерського селищного голови – підготувати сценарій до свята Івана Купала, яке планується провести 7 липня 2018 року в смт Димер.

Також під час наради розглянуто ряд інших питань та надано відповідні доручення посадовим особам в межах їх спеціалізації.


29 травня 2018 року Димерським селищним головою Кучерявим Л.Г. проведено чергову апаратну нараду. Насамперед, очільник ради ділився враженнями отриманими під час відрядження у м.Очакові, куди він відбув  з метою пошуку гідного табору для направлення дітей, проживаючих на території Димерської селищної ради, на літній відпочинок за рахунок бюджетних коштів. Крім цього, Леонід Григорович під час відрядження відвідав нараду в м.Дніпропетровськ, де відбувся форум старост України.

Під час наради вирішено провести засідання виконавчого комітету селищної ради 30 травня,  а 24 чергову сесію VII скликання – 11 червня. Також, Димерський селищний голова запланував 31 травня  2018 року о 16:00 год. відвідати  випускний вечір в ДНЗЯС «Зернятко» Димерської селищної ради, на який він офіційно запрошений.  

У ході наради директор Димерського БК Дуняк Г.М. розповіла про заплановані заходи з нагоди Дня захисту дітей, Дня медика, а також про випускні вечори, які відбудуться у червні 2018 року.

Розглянуто також ряд інших питань та надано відповідні доручення посадовим особам в межах їх спеціалізації.


14 травня 2018 року під час чергової апаратної наради Димерським селищним головою Кучерявим Л.Г. надано ряд відповідних доручень посадовим особам.

Заступнику селищного голови доручено провести аналіз ремонту доріг, який проводиться на даний час в смт Димер,  начальнику Димерського ККП Бабинцю І.О. - готуватись до перевірок, яких варто очікувати у травні-червні.

Завідуюча ДНЗЯС «Зернятко» Башлик Н.А. розповіла про підготовку до випускного, а також про захід, який відбувся у п’ятницю в актовій залі садочку, під час якого для дошкільнят виступили на вищому рівні учні Димерської дитячої музичної школи .

З директором Димерського БК Дуняк Г.М. обговорювалось питання запланованого ремонту будівлі клубу, а також - проведені в БК заходи у травні та заплановані заходи у червні, докладніше про які буде повідомлено пізніше. Крім цього, Галина Миколаївна розповідала про отримані враження під час святкування Дня сімї в с.Лютіж, яке відбулось 12 травня на співочому полі селища.

В кінці наради очільник ради побажав присутнім гарного настрою та продуктивного робочого тижня.


7 травня відбулась апаратна нарада під головуванням Димерського селищного голови Кучерявого Л.Г. на якій розглянуто ряд важливих питань.

Насамперед, варто прийняти відповідне рішення стосовно самовільно побудованих гаражів на території Димерської селищної ради, адже вони створюють чимало проблем, які призводять до негативних наслідків. Наприклад по вулиці Соборна, 45 та 45А, де відбувся капітальний ремонт дороги, під час опадів утворюється величезна калюжа; по вул.Покровська (вул.Степана Разіна), у зв’язку із капітальним ремонтом дороги (проїзд між будинками №1а-1-б та стоянки біля будинку 1-а), виникла проблемна ситуація із розміщенням сміттєвих баків, адже на відведеному для них місці побудовані самовільні гаражі; по вулиці Бударіна, біля ДНЗЯС «Зернятко» на тильному вході,  внаслідок підняття фундаменту самовільних гаражів, утворюється також величезна калюжа, крім цього під даними гаражами прокладені підземні комунікації, які в будь-який момент, в разі несправності, потребуватимуть ремонтних робіт. Рішення складне, але в будь-якому разі потребує прийняття.  

Наступне питання розгляду – ямковий ремонт доріг. На даному етапі потрібно закупити асфальт, але через брак коштів зробити це поки що нема змоги. Тому дані роботи у стадії очікування.

Також піднімалось питання із графіком роботи ДНЗЯ «Зернятко» в літній період, адже через вагомий брак коштів існують також певні проблеми. Саме тому завідуючій закладу Башлик Н.А. надано доручення визначитись і прийняти відповідне рішення до наступної сесії, яка відбудеться 6 червня 2018 року.  

В кінці наради директор Димерського БК Дуняк Г.М. повідомила, що завтра, 8-го травня в День пам’яті та примирення о 10:00 відбудеться урочисте покладання квітів до пам’яткників загиблих воїнів, а 9-го травня з нагоди 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні –літературно-музична композиція у Димерському будинку культури "Хай буде мир, хай більше не горить у пеклі війни твоє життя, людино!" Початок о 19:00, вхід вільний.


2 травня 2018 року Димерським селищним головою Кучерявим Л.Г. проведено для апарату ради чергову нараду, на початку якої очільник ділився враженнями, отриманими під час відрядження у м.Вінниця, в якому він знаходився 25-27 квітня 2018 року.

Також під час наради  обговорено проведені роботи Димерським ККП відповідно до плану заходів весняного двомісячника благоустрою в смт Димер, с.Рикунь та Каменка. Начальник Димерського ККП Бабинець І.О.  зазначив, що прибиральниками ККП проводиться ліквідація сміття із селищного ставу, а також розібрано понівечену споруду (сцену), побудовану в липні 2017 року перед святом Івана Купала.  

Директор Димерського будинку культури Дуняк Г.М. розповіла про трансляцію у БК фільму О.Байрак «Аврора», яка відбулась 26 квітня до 32-ї річниці Чорнобильської катастрофи, та отримала наступні завдання від селищного голови: визначитись із хронологією заходів, які необхідно провести 8-го травня до Дня пам’яті та примирення та 9-го травня до 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Крім цього, по закінченню наради Леонідом Григоровичем надано відповідні доручення посадовим особам у межах їх спеціалізації.


23 квітня 2018 року Димерським селищним головою Кучерявим Л.Г. проведено апаратну нараду на початку якої очільник повідомив про заплановані на поточний тиждень наради та зустрічі.

Пізніше відбулась дискусія між Леонідом Григоровичем та начальником Димерського ККП Бабинцем І.О. відносно вирішення питання сортування сміття та закупівлі спеціальних контейнерів для цього. До того ж, начальнику ККП доручено надати належного вигляду пам’ятнику воїнам ВВВ та братській могилі в центральному парку до Дня Перемоги, яку щорічно відзначають 9-го травня.

 В свою чергу директор будинку культури Дуняк Г.М. повідомила про запланований захід 26 квітня до 32-річниці Чорнобильської катастрофи, а 30 травня - про проведення молодіжної дискотеки.  


16 квітня 2018 року відбулась апаратна нарада під головуванням Димерського селищного голови Кучерявого Л.Г., на якій розглянуто ряд важливих питань.

Начальнику Димерського ККП доручено обстежити утворені ями на дорогах в смт Димер по вулицях Бударіна та Революції, а також, залучивши майстра по благоустрою та заступника селищного голови, розібратися із відповідністю санітарних норм у кафе в центрі селища, вияснивши наявність у закладі вбиральні. До того ж, надано доручення відповідним посадовим особам вирішувати проблемне питання з громадською вбиральнею та насамперед визначитись візуально із місцем її розташування.

Начальником Димерського ККП озвучено ряд проведених робіт по благоустрою у селищі: чистка кладовища, прибирання вулиць та початок робіт по капітальному ремонту дороги по вул.Покровська (вул.Степана Разіна), (проїзд між будинками №1а-1-б, стоянка біля будинку №1-а) в смт Димер, а також наголошено на необхідності закупити додаткові урни та сміттєві баки для розміщення їх у відповідних місцях.

Димерський селищний голова доручив встановити чергування на торф’яниках, лісопосадках та стихійному сміттєзвалищі, та здійснювати контроль відносно протипожежного стану.

Директору будинку культури доручено контролювати питання встановлення теплового лічильника у закладі до початку опалювального сезону.

В кінці наради було відмічено, що 26 квітня відзначатиметься 32 річниця Чорнобильської трагедії, а 9-го травня планується провести захід до Дня Перемоги.


10 квітня відбулась чергова апаратна нарада під головуванням Димерського селищного голови Кучерявого Л.Г. на якій надано ряд відповідних доручень посадовим особам: заступнику начальника Димерського ККП – на території ставу розібрати залишки сцени, спорудженої влітку 2017 року до свята Івана Купала, від якої на даний час залишились руїни, прибрати на вказаній території сміття, залишене відпочивальниками після святкування Великодня, а також  навести порядок в центральному парку, включаючи ремонтування лавок, які в ньому розміщені. Крім цього важливо також розробити план протипожежної безпеки на стихійному сміттєзвалищі; землевпоряднику Димерської селищної ради – створити комісію по інвентаризації земель в межах населеного пункту; спеціалісту I категорії – прийняти міри по відношенню до злісних неплатників податків та зборів на території Димерської селищної ради.  

В ході наради обговорювали також проведені інформаційні заходи проекту Генерального плану селища Димер, які відбулись 4 квітня в будинку культури. Присутніх громадян в залі було, на жаль, досить мало хоча громаду було оповіщено про проведення даного заходу в газеті «Слово» (випуск №11 від 17 березня 2018 року), на офіційному сайті Димерської селищної ради, на сторінці ради у facebook «Димерська громада» та на дошках оголошень. До уваги громадян, які не мали змоги бути присутніми особисто, запис заходу розміщено за посиланням - https://rada.org.ua/rada/04359488/generalnij-plan-selischa-dimer-14-37-00-14-03-2018/.

 Також Леонід Григорович  розповів про свою участь в нараді з питань децентралізації та регіонального розвитку під головуванням Прем’єр-міністра України, яка відбулась 5 квітня у м.Вінниця.

Під кінець наради очільник ради побажав продуктивного робочого тижня та нагадав, що 13-го квітня о 14:00 год відбудеться 23 чергова сесія VII скликання у приміщенні Димерської селищної ради.


2 квітня 2018 року під головуванням очільника Димерської селищної ради Кучерявого Л.Г. відбулась чергова апаратна нарада на якій розглянуто ряд важливих питань.

Насамперед, заступнику начальника Димерського ККП надано доручення вияснити стан очисних споруд та  стихійного сміттєзвалища в смт Димер, а також нагадав про необхідність надати план робіт по благоустрою. Крім цього, доручив в обов’язковому порядку провести інвентаризацію в будівлі за адресою смт Димер, вул..Соборна,15 (барак), підготувати та надати попередження жителям будівлі щодо аварійності даного приміщення. Адже, на даний час в ньому безпідставно проживають деякі сім’ї, серед яких  багатодітна, малозабезпечена матір за пропискою з Чернігівської області. З цього приводу Леонід Григорович особисто їздив у с.Задеріївка для вияснення біографії даної особи, яка, на жаль, виявилась незадовільною. Ситуація складна та проблематична і взята на особистий контроль селищним головою.  

В ході наради, Кучерявий Л.Г. повідомив, що у зв’язку зі стартом національної кампанії «Лікар для кожної сім’ї», Димерська ЦРЛ потребує допомоги у підключенні інтернету, тому необхідно виділити певні кошти з місцевого бюджету для вирішення даного питання.

На разі відомо, що з 1 квітня відключено центральне опалення. Але в ДНЗЯС «Зернятко» Димерської селищної ради опалювальний сезон триватиме, за попередніми даними, до 15 квітня.

Крім цього, учасникам наради нагадали, що 4 квітня о 14:00 в Димерському будинку культури відбудуться громадські слухання стосовно генерального плану смт Димер, а 13 квітня у приміщенні селищної ради – 23 чергова сесія VII скликання.


26 березня 2018 року очільником Димерської селищної ради Кучерявим Л.Г. проведено апаратну нараду, на якій він надав доручення майстру по благоустрою Димерського ККП скласти і надати весняний план робіт по облагородженню селища, а начальнику комбінату комунальних підприємств – провести інвентаризацію свердловин.

Крім цього, розглянуто також важливе питання про встановлення самовільних гаражів на території смт Димер та негативні наслідки цього.  Насамперед проаналізовано ситуацію по вулиці Бударіна, а саме біля ДНЗЯС «Зернятко», де на тильному вході,  внаслідок підняття фундаменту самовільних гаражів, утворюється величезна калюжа. До того ж, під даними гаражами прокладені підземні комунікації, які в будь-який момент в разі несправності, потребуватимуть ремонтних робіт. Беручи до уваги створену ситуацію, селищний голова взяв  дане питання під особистий контроль.

Також Леонід Григорович надав доручення повідомити місцеві шкільні навчальні заклади про проведення Дня відкритих дверей в НУБіП України за участю голови Київської державної обласного адміністрації Горгана Олександра Любомировича та лідерів учнівського самоврядування Київської області (докладніше тут - https://nubip.edu.ua/node/30537).


19 березня 2018 року під головуванням Димерського селищного голови Кучерявого Л.Г. проведено чергову апаратну нараду, на початку якої Леонід Григорович ділився позитивними враженнями, отриманими в м. Дніпропетровську, де він знаходився у відрядженні з метою обміну досвідом відносно організаційних питань по об’єднанню територіальних громад.  

До того ж, під час наради селищний голова надав доручення посадовим особам провести персоніфікацію пільгових категорій пенсіонерів Димерської селищної ради для підрахунку монетизації (відшкодування проїзду).

З начальником Димерського ККП Бабинцем І.О. обговорено питання проблемних вулиць, які внаслідок наводнення перетворились на драговину. Намагались знайти спільними зусиллями вихід із даної ситуації. 

Завідуюча ДНЗЯС «Зернятко» Башлик Н.А. розповіла про результати проходження перевірки санстанцією, які відбулись на минулому тижні в закладі.


27 лютого Димерським селищним головою Кучерявим Л.Г. проведено апаратну нараду, на якій підведено підсумки роботи за минулий тиждень,  результати роботи Димерського ККП і ситуації в цілому, яка склалась на даний час.

По закінченню наради Леонідом Григоровичем надано відповідні доручення посадовим особам, а також уточнено, що на цьому тижні відбудеться засідання виконавчого комітету Димерської селищної ради та 22 чергова сесія VII скликання.   


19 лютого під керівництвом селищного голови Кучерявого Леоніда  проведено чергову апаратну нараду за участю начальника Димерського ККП Бабинця І.О. та директора Димерського БК Дуняк Г.М.

Підведено підсумки роботи за минулий тиждень та надано нові доручення відповідним посадовим особам, а саме: створити комісію по благоустрою та провести огляд деяких земельних ділянок селища, для визначення відповідності їх цільового призначення.

Далі розглянуто питання кризового становища Димерського ККП та роз’яснено всі негативні наслідки, які можуть виникнути у зв’язку з певними факторами.

Між тим, селищний голова зазначив, що у 2018 році на оздоровлення малозабезпечених дітей заплановано виділити з місцевого бюджету 199 тисяч грн і вже зараз потрібно починати визначатись з найбільш альтернативними варіантами серед запропонованих.

В свою чергу директор будинку культури Галина Миколаївна повідомила про продовження карантину в навчальних закладах, у зв’язку з чим захід, запланований на 20 лютого в честь Дня Героїв Небесної Сотні,  перенесено, адже школярі мали брати в ньому безпосередню участь.

По закінченню наради Леонід Григорович відмітив, що 28 лютого 2018 року о 15-00 год в приміщенні Димерської селищної ради по вул.Соборна, 19 в смт Димер відбудеться 22 чергова сесія VІІ скликання.


6 лютого 2018 року під керівництвом селищного голови Кучерявого Л.Г. проведено чергову апаратну нараду, на якій повідомив, що на виконання Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою смт Димер, с.Рикунь та с.Каменка Вишгородського району Київської області на 2018 рік, для забезпечення статутної діяльності в галузі ЖКГ та благоустрою очищено центральну каналізаційну мережу механізованим способом по вул..Шевченка, Бударіна та Соборна.

По закінченню наради очільником ради надано відповідні доручення посадовим особам у межах їх спеціалізації.


15 січня 2018 року під керівництвом селищного голови Кучерявого Л.Г. проведено чергову щотижневу апаратну нараду за участю начальника Димерського ККП Бабинця І.О. 

Очільник ради нагадав присутнім про засідання комісії з питань планових тарифів Димерського ККП, яка відбудеться цього тижня та про проведення обговорення стосовно коригування тарифів на квартплату та визначення форми управління багатоквартирних будинків на зборах, за участю мешканців багатоквартирних житлових будинків смт Димер, мешканців сіл Рикунь та Каменка, які відбудуться 26 січня 2018 року о 15:00 год. у приміщенні Димерського будинку культури.

Крім цього, підведено підсумки роботи за минулий тиждень, а також надано відповідні доручення посадовим особам для вирішення існуючих питань.


Перша апаратна нарада у Новому році відбулась 3 січня 2018 року під головуванням Димерського селищного голови Кучерявого Леоніда Григоровича.

Очільник ради повідомив, що вчора, під час наради в області, на яку він був офіційно запрошений, розглянуто основне питання – об’єднання територіальних громад.  На квітень  2018 року заплановано зробити багато ОТГ. Що стосується ОТГ з центром в смт Димер – вона також відбудеться, це лише питання часу, наразі проводитимуться підготовчі роботи.

Також, селищний голова нагадав працівникам, що 1 січня 2018 року стартував  новий етап подання електронних декларацій, які потрібно оформити до 1 квітня 2018 року. Проводитиметься роз’яснювальна інформаційна робота серед депутатів ради задля уникнення порушень кримінальних справ  у разі неподання вищезазначених декларацій.

Крім цього, обговорено ряд інших актуальних питань та надано відповідні доручення посадовим особам для їх вирішення.

 

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

Логін: *

Пароль: *