Апаратні наради

 

23 квітня 2018 року Димерським селищним головою Кучерявим Л.Г. проведено апаратну нараду на початку якої очільник повідомив про заплановані на поточний тиждень наради та зустрічі.

Пізніше відбулась дискусія між Леонідом Григоровичем та начальником Димерського ККП Бабинцем І.О. відносно вирішення питання сортування сміття та закупівлі спеціальних контейнерів для цього. До того ж, начальнику ККП доручено надати належного вигляду пам’ятнику воїнам ВВВ та братській могилі в центральному парку до Дня Перемоги, яку щорічно відзначають 9-го травня.

 В свою чергу директор будинку культури Дуняк Г.М. повідомила про запланований захід 26 квітня до 32-річниці Чорнобильської катастрофи, а 30 травня - про проведення молодіжної дискотеки.  


16 квітня 2018 року відбулась апаратна нарада під головуванням Димерського селищного голови Кучерявого Л.Г., на якій розглянуто ряд важливих питань.

Начальнику Димерського ККП доручено обстежити утворені ями на дорогах в смт Димер по вулицях Бударіна та Революції, а також, залучивши майстра по благоустрою та заступника селищного голови, розібратися із відповідністю санітарних норм у кафе в центрі селища, вияснивши наявність у закладі вбиральні. До того ж, надано доручення відповідним посадовим особам вирішувати проблемне питання з громадською вбиральнею та насамперед визначитись візуально із місцем її розташування.

Начальником Димерського ККП озвучено ряд проведених робіт по благоустрою у селищі: чистка кладовища, прибирання вулиць та початок робіт по капітальному ремонту дороги по вул.Покровська (вул.Степана Разіна), (проїзд між будинками №1а-1-б, стоянка біля будинку №1-а) в смт Димер, а також наголошено на необхідності закупити додаткові урни та сміттєві баки для розміщення їх у відповідних місцях.

Димерський селищний голова доручив встановити чергування на торф’яниках, лісопосадках та стихійному сміттєзвалищі, та здійснювати контроль відносно протипожежного стану.

Директору будинку культури доручено контролювати питання встановлення теплового лічильника у закладі до початку опалювального сезону.

В кінці наради було відмічено, що 26 квітня відзначатиметься 32 річниця Чорнобильської трагедії, а 9-го травня планується провести захід до Дня Перемоги.


10 квітня відбулась чергова апаратна нарада під головуванням Димерського селищного голови Кучерявого Л.Г. на якій надано ряд відповідних доручень посадовим особам: заступнику начальника Димерського ККП – на території ставу розібрати залишки сцени, спорудженої влітку 2017 року до свята Івана Купала, від якої на даний час залишились руїни, прибрати на вказаній території сміття, залишене відпочивальниками після святкування Великодня, а також  навести порядок в центральному парку, включаючи ремонтування лавок, які в ньому розміщені. Крім цього важливо також розробити план протипожежної безпеки на стихійному сміттєзвалищі; землевпоряднику Димерської селищної ради – створити комісію по інвентаризації земель в межах населеного пункту; спеціалісту I категорії – прийняти міри по відношенню до злісних неплатників податків та зборів на території Димерської селищної ради.  

В ході наради обговорювали також проведені інформаційні заходи проекту Генерального плану селища Димер, які відбулись 4 квітня в будинку культури. Присутніх громадян в залі було, на жаль, досить мало хоча громаду було оповіщено про проведення даного заходу в газеті «Слово» (випуск №11 від 17 березня 2018 року), на офіційному сайті Димерської селищної ради, на сторінці ради у facebook «Димерська громада» та на дошках оголошень. До уваги громадян, які не мали змоги бути присутніми особисто, запис заходу розміщено за посиланням - https://rada.org.ua/rada/04359488/generalnij-plan-selischa-dimer-14-37-00-14-03-2018/.

 Також Леонід Григорович  розповів про свою участь в нараді з питань децентралізації та регіонального розвитку під головуванням Прем’єр-міністра України, яка відбулась 5 квітня у м.Вінниця.

Під кінець наради очільник ради побажав продуктивного робочого тижня та нагадав, що 13-го квітня о 14:00 год відбудеться 23 чергова сесія VII скликання у приміщенні Димерської селищної ради.


2 квітня 2018 року під головуванням очільника Димерської селищної ради Кучерявого Л.Г. відбулась чергова апаратна нарада на якій розглянуто ряд важливих питань.

Насамперед, заміснику начальника Димерського ККП надано доручення вияснити стан очисних споруд та  стихійного сміттєзвалища в смт Димер, а також нагадав про необхідність надати план робіт по благоустрою. Крім цього, доручив в обов’язковому порядку провести інвентаризацію в будівлі за адресою смт Димер, вул..Соборна,15 (барак), підготувати та надати попередження жителям будівлі щодо аварійності даного приміщення. Адже, на даний час в ньому безпідставно проживають деякі сім’ї, серед яких  багатодітна, малозабезпечена матір за пропискою з Чернігівської області. З цього приводу Леонід Григорович особисто їздив у с.Задеріївка для вияснення біографії даної особи, яка, на жаль, виявилась незадовільною. Ситуація складна та проблематична і взята на особистий контроль селищним головою.  

В ході наради, Кучерявий Л.Г. повідомив, що у зв’язку зі стартом національної кампанії «Лікар для кожної сім’ї», Димерська ЦРЛ потребує допомоги у підключенні інтернету, тому необхідно виділити певні кошти з місцевого бюджету для вирішення даного питання.

На разі відомо, що з 1 квітня відключено центральне опалення. Але в ДНЗЯС «Зернятко» Димерської селищної ради опалювальний сезон триватиме, за попередніми даними, до 15 квітня.

Крім цього, учасникам наради нагадали, що 4 квітня о 14:00 в Димерському будинку культури відбудуться громадські слухання стосовно генерального плану смт Димер, а 13 квітня у приміщенні селищної ради – 23 чергова сесія VII скликання.


26 березня 2018 року очільником Димерської селищної ради Кучерявим Л.Г. проведено апаратну нараду, на якій він надав доручення майстру по благоустрою Димерського ККП скласти і надати весняний план робіт по облагородженню селища, а начальнику комбінату комунальних підприємств – провести інвентаризацію свердловин.

Крім цього, розглянуто також важливе питання про встановлення самовільних гаражів на території смт Димер та негативні наслідки цього.  Насамперед проаналізовано ситуацію по вулиці Бударіна, а саме біля ДНЗЯС «Зернятко», де на тильному вході,  внаслідок підняття фундаменту самовільних гаражів, утворюється величезна калюжа. До того ж, під даними гаражами прокладені підземні комунікації, які в будь-який момент в разі несправності, потребуватимуть ремонтних робіт. Беручи до уваги створену ситуацію, селищний голова взяв  дане питання під особистий контроль.

Також Леонід Григорович надав доручення повідомити місцеві шкільні навчальні заклади про проведення Дня відкритих дверей в НУБіП України за участю голови Київської державної обласного адміністрації Горгана Олександра Любомировича та лідерів учнівського самоврядування Київської області (докладніше тут - https://nubip.edu.ua/node/30537).


19 березня 2018 року під головуванням Димерського селищного голови Кучерявого Л.Г. проведено чергову апаратну нараду, на початку якої Леонід Григорович ділився позитивними враженнями, отриманими в м. Дніпропетровську, де він знаходився у відрядженні з метою обміну досвідом відносно організаційних питань по об’єднанню територіальних громад.  

До того ж, під час наради селищний голова надав доручення посадовим особам провести персоніфікацію пільгових категорій пенсіонерів Димерської селищної ради для підрахунку монетизації (відшкодування проїзду).

З начальником Димерського ККП Бабинцем І.О. обговорено питання проблемних вулиць, які внаслідок наводнення перетворились на драговину. Намагались знайти спільними зусиллями вихід із даної ситуації. 

Завідуюча ДНЗЯС «Зернятко» Башлик Н.А. розповіла про результати проходження перевірки санстанцією, які відбулись на минулому тижні в закладі.


27 лютого Димерським селищним головою Кучерявим Л.Г. проведено апаратну нараду, на якій підведено підсумки роботи за минулий тиждень,  результати роботи Димерського ККП і ситуації в цілому, яка склалась на даний час.

По закінченню наради Леонідом Григоровичем надано відповідні доручення посадовим особам, а також уточнено, що на цьому тижні відбудеться засідання виконавчого комітету Димерської селищної ради та 22 чергова сесія VII скликання.   


19 лютого під керівництвом селищного голови Кучерявого Леоніда  проведено чергову апаратну нараду за участю начальника Димерського ККП Бабинця І.О. та директора Димерського БК Дуняк Г.М.

Підведено підсумки роботи за минулий тиждень та надано нові доручення відповідним посадовим особам, а саме: створити комісію по благоустрою та провести огляд деяких земельних ділянок селища, для визначення відповідності їх цільового призначення.

Далі розглянуто питання кризового становища Димерського ККП та роз’яснено всі негативні наслідки, які можуть виникнути у зв’язку з певними факторами.

Між тим, селищний голова зазначив, що у 2018 році на оздоровлення малозабезпечених дітей заплановано виділити з місцевого бюджету 199 тисяч грн і вже зараз потрібно починати визначатись з найбільш альтернативними варіантами серед запропонованих.

В свою чергу директор будинку культури Галина Миколаївна повідомила про продовження карантину в навчальних закладах, у зв’язку з чим захід, запланований на 20 лютого в честь Дня Героїв Небесної Сотні,  перенесено, адже школярі мали брати в ньому безпосередню участь.

По закінченню наради Леонід Григорович відмітив, що 28 лютого 2018 року о 15-00 год в приміщенні Димерської селищної ради по вул.Соборна, 19 в смт Димер відбудеться 22 чергова сесія VІІ скликання.


6 лютого 2018 року під керівництвом селищного голови Кучерявого Л.Г. проведено чергову апаратну нараду, на якій повідомив, що на виконання Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою смт Димер, с.Рикунь та с.Каменка Вишгородського району Київської області на 2018 рік, для забезпечення статутної діяльності в галузі ЖКГ та благоустрою очищено центральну каналізаційну мережу механізованим способом по вул..Шевченка, Бударіна та Соборна.

По закінченню наради очільником ради надано відповідні доручення посадовим особам у межах їх спеціалізації.


15 січня 2018 року під керівництвом селищного голови Кучерявого Л.Г. проведено чергову щотижневу апаратну нараду за участю начальника Димерського ККП Бабинця І.О. 

Очільник ради нагадав присутнім про засідання комісії з питань планових тарифів Димерського ККП, яка відбудеться цього тижня та про проведення обговорення стосовно коригування тарифів на квартплату та визначення форми управління багатоквартирних будинків на зборах, за участю мешканців багатоквартирних житлових будинків смт Димер, мешканців сіл Рикунь та Каменка, які відбудуться 26 січня 2018 року о 15:00 год. у приміщенні Димерського будинку культури.

Крім цього, підведено підсумки роботи за минулий тиждень, а також надано відповідні доручення посадовим особам для вирішення існуючих питань.


Перша апаратна нарада у Новому році відбулась 3 січня 2018 року під головуванням Димерського селищного голови Кучерявого Леоніда Григоровича.

Очільник ради повідомив, що вчора, під час наради в області, на яку він був офіційно запрошений, розглянуто основне питання – об’єднання територіальних громад.  На квітень  2018 року заплановано зробити багато ОТГ. Що стосується ОТГ з центром в смт Димер – вона також відбудеться, це лише питання часу, наразі проводитимуться підготовчі роботи.

Також, селищний голова нагадав працівникам, що 1 січня 2018 року стартував  новий етап подання електронних декларацій, які потрібно оформити до 1 квітня 2018 року. Проводитиметься роз’яснювальна інформаційна робота серед депутатів ради задля уникнення порушень кримінальних справ  у разі неподання вищезазначених декларацій.

Крім цього, обговорено ряд інших актуальних питань та надано відповідні доручення посадовим особам для їх вирішення.

 

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

Логін: *

Пароль: *