2019 рік

 

18 березня 2019 року Димерським селищним головою Кучерявим Л.Г. проведено чергову апаратну нараду за участі головного інженера Димерського ККП Данильчука Б.А. , завідуючої ДНЗЯС «Зернятко» Башлик Н.А. та директора Димерського будинку культури Дуняк Г.М.

Під час наради розглянуто питання: про проведення підготовчих робіт на виборчих дільницях на території Димерської селищної ради та про їх належний режим роботи; про готовність Димерського ККП до проведення двомісячного благоустрою, а також про проведені ремонті роботи минулого тижня у зв’язку з поривами труб водопостачання по вул..Соборна; про значні борги населення Димерському ККП за водопостачання, а також про відключення боржників від центрального водопостачання; про існуючі проблеми з очисними спорудами; про ПКД на будівництво стадіону по вул.Ярослава Мудрого в смт Димер; про створення ЦНАП (центр надання адміністативних послуг); про літній відпочинок та оздоровлення дітей Димерської селищної ради, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки; Башлик Н.А. розповіла про те, що вже розпочато запис дітей в дошкільний заклад на наступний навчальний рік, про значне переповнення садочка, про встановлення нових воріт у закладі, а також про встановлення нового сміттєвого баку; інші поточні питання.

По закінченню наради  селищним головою надано ряд доручень посадовим особам у межах їх спеціалізації.


11 березня 2019 року Димерським селищним головою Кучерявим Л.Г. проведено чергову апаратну нараду за участі головного інженера Димерського ККП Данильчука Б.А. , завідуючої ДНЗЯС «Зернятко» Башлик Н.А. та директора Димерського будинку культури Дуняк Г.М.

Під час наради розглянуто питання: про підпал бур’янів навколо смт Димер; про проведену 31 позачергову сесію, звіт селищного голови перед депутатами та громадою за проведену роботу в 2018 році; про отриману субвенцію з районного бюджету в сумі 500 000 грн   на виготовлення ПКД на будівництво стадіону по вул.Ярослава Мудрого в смт Димер; про розробку двомісячного плану благоустрою Димерським ККП; про надання субсидії громадянам у грошовій формі; про реконструкцію магазину «Фора» по вул..Бударіна; про визначення з місцем літнього відпочинку дітей Димерської селищної ради, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки; про проведений захід з нагоди свята Масниці; про святкові ранки до 8 Березня у ДНЗЯС «Зернятко»; про проведення педагогічної атестації працівників «Зернятко».

По закінченню наради  селищним головою надано ряд доручень посадовим особам у межах їх спеціалізації.


4 березня 2019 року Димерським селищним головою Кучерявим Л.Г. проведено апаратну нараду за участі начальника Димерського ККП Бабинця І.О., а також директора Димерського будинку культури Дуняк Г.М.

Під час наради розглянуто питання: про підпал бур’янів на полях навколо смт Димер; про звіт селищного голови та 31 позачергову сесію VII скликання; про створення ЦНАП; про розширення кладовища в смт Димер; про самовільне встановлення мафу в центрі селища; про початок робіт Димерським ККП в рамках двомісячного благоустрою.

По закінченню наради  селищним головою надано ряд доручень посадовим особам у межах їх спеціалізації.


25 лютого Димерським селищним головою Кучерявим Л.Г. проведено апаратну нараду за участі начальника Димерського ККП Бабинця І.О. під час якої розглянуті питання: про впорядкування вуличного освітлення на території Димерської селищної ради; про проведення благоустрою в селищі; про обрізання сухих дерев ; про наступне засідання виконавчого комітету селищної ради; про проведення позачергової сесії та про звіт голови в Димерському будинку культури 4 березня 2019 року. 

По закінченню наради  селищним головою надано ряд доручень посадовим особам у межах їх спеціалізації.


18 лютого Димерським селищним головою Кучерявим Л.Г. проведено апаратну нараду за участі начальника Димерського ККП Бабинця І.О., директора Димерського будинку культури Дуняк Г.М. та завідуючої ДНЗЯС «Зернятко» Димерської селищної ради Башлик Н.А.

У ході наради розглянуто питання: про заплановане засідання виконавчого комітету; про звіт селищного голови Кучерявого Л.Г. перед громадою; про встановлення дорожніх знаків на території Димерської селищної ради; про результати проведення майстер-класу в ДНЗЯС «Зернятко»; про проведену дискотеку до Дня Святого Валентина в будинку культури; про День Героїв Небесної Сотні, який відзначається 20 лютого; про святкування Масляної в смт Димер.

По закінченню наради  селищним головою надано ряд доручень посадовим особам у межах їх спеціалізації.


11 лютого 2019 року Димерським селищним головою Кучерявим Л.Г. проведено апаратну нараду за участі начальника Димерського ККП Бабинця І.О. та директора Димерського будинку культури Дуняк Г.М.

В ході наради селищним головою доручено відповідним посадовим особам обстежити стан місцевих доріг.

Крім цього, Леонід Григорович розповів про районний фестиваль мистецьких шкіл "Джазова музика", який він відвідав у Димерський дитячій музичній школі 8 лютого, відзначивши, що даний захід відбувся на високому рівні.

У свою чергу директор Димерського БК Дуняк Г.М. нагадала присутнім, що 15 лютого відзначається  День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. А також про захід до Дня Святого Валентина, запланований на 16 січня 2019 року.

По закінченню наради  селищним головою надано ряд доручень посадовим особам у межах їх спеціалізації.


4 лютого 2019 року Димерським селищним головою Кучерявим Л.Г. проведено апаратну нараду за участі начальника Димерського ККП Бабинця І.О. та директора Димерського будинку культури Дуняк Г.М.

Під час наради розглянуто наступні питання: про вирішення проблемного питання громадської вбиральні в центрі селища; про перегляд тарифів Димерського ККП у зв’язку з підвищенням мінімальної заробітної плати та тарифів на електроенергію; про чергову 30 сесію VII скликання від 14.02.2019 року, яка відбудеться в приміщенні Димерської селищної ради о 14:00; про звіт селищного голови Кучерявого Л.Г. перед громадою в Димерському будинку культури.

Директор Димерського БК Дуняк Г.М. розповіла про запланований захід з нагоди Дня Святого Валентина (16.02), а також нагадала присутнім, що 15 лютого відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.


28 січня 2019 року Димерським селищним головою Кучерявим Л.Г. проведено апаратну нараду за участі начальника Димерського ККП Бабинця І.О., завідуючої ДНЗЯС «Зернятко» Башлик Н.А. та директора Димерського будинку культури Дуняк Г.М.

На початку наради Леонід Григорович висловив подяку Наталі Андріївні за проведений, 24 січня  на базі ДНЗЯС «Зернятко», на високому рівні обласний майстер-клас, на якому він був присутній особисто.

Також селищний голова відмітив про виконаний працівниками Димерського ККП великий обсяг робіт з розчищення засніжених доріг в селищі під час погіршення погодних умов та у зв'язку із значними сніговими опадами.

В ході наради розглядалось питання створення ЦНАП (центр надання адміністративних послуг), який планується найближчим часом.

Крім цього, Леонід Григорович надав доручення своєму заступнику Ісаюку Ю.В. обстежити дорожні знаки, а також встановити деякі знаки у відповідних місцях.

Директор будинку культури Дуняк Г.М. під час свого виступу розповіла про планування заходу з нагоди свята «Масляна», яке святкуватимуть в цьому році з 4 по 10 березня. Точну дату проведення святкування біля Димерського будинку культури буде повідомлено згодом.


21 січня 2019 року Димерським селищним головою Кучерявим Л.Г. проведено апаратну нараду за участі начальника Димерського ККП Бабинця І.О. та директора Димерського будинку культури Дуняк Г.М.

В ході наради обговорено заплановане засідання виконавчого комітету(21.01), а також звіт селищного голови Кучерявого Л.Г. перед громадою під час засідання чергової 30 сесії.

Директор будинку культури Дуняк Г.М. підсумувала проведені заходи на новорічні свята, а також нагадала про майбутні свята, такі як День Соборності України (22 січня) та Масляна (4-10 березня).

Крім цього, розглянуто інші питання з поточної роботи та надано Леонідом Григоровичем відповідні доручення посадовим особам в межах їх спеціалізації.


2 січня 2019 року Димерським селищним головою Кучерявим Л.Г. проведено апаратну нараду за участі начальника Димерського ККП Бабинця І.О. та директора Димерського будинку культури Дуняк Г.М.

Під час наради обговорено проведення новорічного концерту в будинку культури та нічні гуляння біля  головної ялинки селища, які відбулись 30 грудня 2018 року; про незадовільний стан будівель Димерського будинку культури, «Дивосвіту» та бібліотеки, які не відповідають жодним сучасним нормам; про стан сміттєзвалища; про стан очисних споруд; про стан будівлі за адресою вул.,Соборна, 15 (барак); про наступне засідання чергової сесії, виконавчого комітету, а також про запланований звіт Димерського селищного голови Кучерявого Л.Г. перед громадою.

По закінченню наради Леонідом Григоровичем надано відповідні доручення посадовим особам у межах їх спеціалізації.

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

Логін: *

Пароль: *