2019 рік

2 січня 2019 року Димерським селищним головою Кучерявим Л.Г. проведено апаратну нараду за участі начальника Димерського ККП Бабинця І.О. та директора Димерського будинку культури Дуняк Г.М.

Під час наради обговорено проведення новорічного концерту в будинку культури та нічні гуляння біля  головної ялинки селища, які відбулись 30 грудня 2018 року; про незадовільний стан будівель Димерського будинку культури, «Дивосвіту» та бібліотеки, які не відповідають жодним сучасним нормам; про стан сміттєзвалища; про стан очисних споруд; про стан будівлі за адресою вул.,Соборна, 15 (барак); про наступне засідання чергової сесії, виконавчого комітету, а також про запланований звіт Димерського селищного голови Кучерявого Л.Г. перед громадою.

По закінченню наради Леонідом Григоровичем надано відповідні доручення посадовим особам у межах їх спеціалізації.