2019 рік

22 липня 2019 року очільником Димерської селищної ради Кучерявим Л.Г. проведено чергову апаратну нараду за участі начальника Димерського ККП Бабинця І.О..

Основні питання розгляду:  благоустрій с.Рикунь; підготовка Димерського ККП до зимового періоду;  запланований звіт начальника Димерського ККП Бабинця І.О.; чергове засідання виконавчого комітету Димерської селищної ради;  оздоровлення дітей Димерської громади у серпні 2019 року; інше.

Підводячи підсумки, Леонід Григорович надав відповідні доручення посадовим особам у межах їх спеціалізації.


15 липня 2019 року очільником Димерської селищної ради Кучерявим Л.Г. проведено чергову апаратну нараду за участі начальника Димерського ККП Бабинця І.О..

Основні питання розгляду:  про чергове засідання виконавчого комітету Димерської селищної ради; про капітальний та поточний ремонт доріг по вулицях: Пушкіна, Набережна, Акатова та Лугова в смт Димер; про підготовку до зимового періоду.

Підводячи підсумки, Леонід Григорович надав відповідні доручення посадовим особам у межах їх спеціалізації.


03 квітня 2019 року Димерським селищним головою Кучерявим Л.Г. проведено апаратну нараду за участі начальника Димерського ККП Бабинця І.О., директора Димерського будинку культури Дуняк Г.М. та завідуючої ДНЗЯС "Зернятко" Башлик Н.А.

Під час наради обговорено питання: про нещодавне засідання районної ради;  про підготовку виборчих дільниць; про контроль начальником Димерського ККП безперебійного водопостачання в літній період та про заборгованість від населення перед підприємством за надані послуги; про відвідування засідань сесій депутатами VII скликання; про оздоровлення  30 вихованців Студії хореографічних мініатюр «Пролісок» Димерського відділення ВРЦХТДЮМ «Дивосвіт» та 10 дітей пільгових категорій (діти учасників бойових дій (в т.ч.АТО, ООС), вимушені переселенці, діти з багатодітних сімей тощо) за рахунок коштів місцевого бюджету; про заходи, які відбудуться в Димерському будинку культури поточного місяця; про підготовку до свята Івана Купала. 

Підводячи підсумки, Леонід Григорович надав відповідні доручення посадовим особам у межах їх спеціалізації.


13 травня 2019 року очільником Димерської селищної ради Кучерявим Л.Г. проведено чергову апаратну нараду за участі начальника Димерського ККП Бабинця І.О., завідуючої ДНЗЯС «Зернятко» Димерської селищної ради Башлик Н.А., під час якої розглянуто питання: про встановлення сміттєвих баків на хутірському масиві в смт Димер; про проведення 20 травня в Димерському БК зустрічі з представниками Республіки Польща для обміну досвідом між нашими країнами та регіонами в сфері агротуризму та освіти, підвищення кваліфікації вчителів, можливість обміну учнями, пропозиція безкоштовного навчання в Польщі в місті Пшеворськ дітей до 18 років за напрямками: зварювальник MiG/MAG/TIG, менеджер по туризму, фізичне виховання (спеціальність спортивна акробатика та тріатлон); про оздоровлення влітку дітей територіальної громади смт Димер, с.Рикунь та Каменка; про 33 сесію VII скликання,  заплановану на травень 2019 року.

По закінченню наради Леонідом Григоровичем надано відповідні доручення посадовим особам у межах їх спеціалізації.


06 травня 2019 року очільником Димерської селищної ради Кучерявим Л.Г. проведено чергову апаратну нараду за участі начальника Димерського ККП Бабинця І.О., завідуючої ДНЗЯС «Зернятко» Димерської селищної ради Башлик Н.А. та директора Димерського будинку культури Дуняк Г.М. під час якої обговорювались питання проведення мітингу в смт Димер до Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, які відзначають 8 та 9 травня; про прибирання сміття на димерському кладовищі; про встановлення додаткових лавочок для відпочинку в парку; про створення Димерської ОТГ; про незадовільний стан очисних споруд; про запланований капітальний ремонт доріг в смт Димер у 2019 році; про 33 сесію VII скликання,  заплановану на травень 2019 року.


02 травня 2019 року очільником Димерської селищної ради Кучкрявим Л.Г. проведено чергову апаратну нараду за участі начальника Димерського ККП Бабинця І.О. під час якої розглянуто питання про зміни Закону України «Про житлово-комунальні послуги»; про створення Центру надання адміністративних послуг в смт Димер та про оздоровлення дітей територіальної громади смт Димер, сіл Рикунь та Каменка влітку 2019 року. Розглянуто також ряд інших робочих поточних питань, в результаті чого селищним головою надано певні доручення відповідним посадовим особам в межах їх спеціалізації.


22 квітня 2019 року очільником Димерської селищної ради Кучкрявим Л.Г. проведено чергову апаратну нараду за участі начальника Димерського ККП Бабинця І.О., директора Димерського будинку культури Дуняк Г.М. під час якої Леонід Григорович розповів про своє відрядження в Сумську область куди він відбував з метою навчального візиту на тему: «Розвиток сільських територій: луб’яні культури та супутня переробка».

В ході наради заплановано провести чергову 33 сесію VII скликання, обговорено заплановані культурні заходи на 8-9 травня з нагоди Дня пам’яті та примирення та Днем перемоги над нацизмом, розглянуто ряд інших робочих поточних питань, в результаті чого селищним головою надано певні доручення відповідним посадовим особам в межах їх спеціалізації.


08 квітня 2019 року очільником Димерської селищної ради Кучкрявим Л.Г. проведено чергову апаратну нараду за участі начальника Димерського ККП Бабинця І.О., завідуючої ДНЗЯС «Зернятко» Башлик Н.А., директора Димерського будинку культури Дуняк Г.М.

Під час наради розглянуто питання: про 32 позачергову сесію VII скликання від 08.04.2019 року; про незадовільний стан очисних споруд; про благоустрій території Димерської селищної ради та про чистку дерев; про встановлення дорожніх знаків по вул..Бударіна; про встановлення громадської вбиральні в смт Димер; про створення центру надання адміністративних послуг в селищі; про підпал сухої трави та торф’яників; про переповнення та велику чергу в садок, про необхідність його добудови, про встановлення нових воріт в закладі; про звернення до Димерської селищної ради класного керівника Димерської гімназії стосовно невідвідування ученицею шкільного закладу з грудня 2018 року;  про підготовку до 9-го травня.

По закінченню наради  селищним головою надано ряд доручень посадовим особам у межах їх спеціалізації.


25 березня 2019 року Димерським селищним головою Кучерявим Л.Г. проведено чергову апаратну нараду за участі головного інженера Димерського ККП Данильчука Б.А. , завідуючої ДНЗЯС «Зернятко» Башлик Н.А. та директора Димерського будинку культури Дуняк Г.М.

Під час наради обговорено питання: про належне оформлення виборчих дільниць та території Димерської селищної ради; про створення центру надання адміністративних послуг; про коригування проектно-кошторисної документації Димерського стадіону; про хуліганство в смт Димер, а саме про обливання фарбою громадських автомобілів та парканів, про обкрадання церкви та житлової квартири.

По закінченню наради  селищним головою надано ряд доручень посадовим особам у межах їх спеціалізації.


18 березня 2019 року Димерським селищним головою Кучерявим Л.Г. проведено чергову апаратну нараду за участі головного інженера Димерського ККП Данильчука Б.А. , завідуючої ДНЗЯС «Зернятко» Башлик Н.А. та директора Димерського будинку культури Дуняк Г.М.

Під час наради розглянуто питання: про проведення підготовчих робіт на виборчих дільницях на території Димерської селищної ради та про їх належний режим роботи; про готовність Димерського ККП до проведення двомісячного благоустрою, а також про проведені ремонті роботи минулого тижня у зв’язку з поривами труб водопостачання по вул..Соборна; про значні борги населення Димерському ККП за водопостачання, а також про відключення боржників від центрального водопостачання; про існуючі проблеми з очисними спорудами; про ПКД на будівництво стадіону по вул.Ярослава Мудрого в смт Димер; про створення ЦНАП (центр надання адміністативних послуг); про літній відпочинок та оздоровлення дітей Димерської селищної ради, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки; Башлик Н.А. розповіла про те, що вже розпочато запис дітей в дошкільний заклад на наступний навчальний рік, про значне переповнення садочка, про встановлення нових воріт у закладі, а також про встановлення нового сміттєвого баку; інші поточні питання.

По закінченню наради  селищним головою надано ряд доручень посадовим особам у межах їх спеціалізації.


11 березня 2019 року Димерським селищним головою Кучерявим Л.Г. проведено чергову апаратну нараду за участі головного інженера Димерського ККП Данильчука Б.А. , завідуючої ДНЗЯС «Зернятко» Башлик Н.А. та директора Димерського будинку культури Дуняк Г.М.

Під час наради розглянуто питання: про підпал бур’янів навколо смт Димер; про проведену 31 позачергову сесію, звіт селищного голови перед депутатами та громадою за проведену роботу в 2018 році; про отриману субвенцію з районного бюджету в сумі 500 000 грн   на виготовлення ПКД на будівництво стадіону по вул.Ярослава Мудрого в смт Димер; про розробку двомісячного плану благоустрою Димерським ККП; про надання субсидії громадянам у грошовій формі; про реконструкцію магазину «Фора» по вул..Бударіна; про визначення з місцем літнього відпочинку дітей Димерської селищної ради, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки; про проведений захід з нагоди свята Масниці; про святкові ранки до 8 Березня у ДНЗЯС «Зернятко»; про проведення педагогічної атестації працівників «Зернятко».

По закінченню наради  селищним головою надано ряд доручень посадовим особам у межах їх спеціалізації.


4 березня 2019 року Димерським селищним головою Кучерявим Л.Г. проведено апаратну нараду за участі начальника Димерського ККП Бабинця І.О., а також директора Димерського будинку культури Дуняк Г.М.

Під час наради розглянуто питання: про підпал бур’янів на полях навколо смт Димер; про звіт селищного голови та 31 позачергову сесію VII скликання; про створення ЦНАП; про розширення кладовища в смт Димер; про самовільне встановлення мафу в центрі селища; про початок робіт Димерським ККП в рамках двомісячного благоустрою.

По закінченню наради  селищним головою надано ряд доручень посадовим особам у межах їх спеціалізації.


25 лютого Димерським селищним головою Кучерявим Л.Г. проведено апаратну нараду за участі начальника Димерського ККП Бабинця І.О. під час якої розглянуті питання: про впорядкування вуличного освітлення на території Димерської селищної ради; про проведення благоустрою в селищі; про обрізання сухих дерев ; про наступне засідання виконавчого комітету селищної ради; про проведення позачергової сесії та про звіт голови в Димерському будинку культури 4 березня 2019 року. 

По закінченню наради  селищним головою надано ряд доручень посадовим особам у межах їх спеціалізації.


18 лютого Димерським селищним головою Кучерявим Л.Г. проведено апаратну нараду за участі начальника Димерського ККП Бабинця І.О., директора Димерського будинку культури Дуняк Г.М. та завідуючої ДНЗЯС «Зернятко» Димерської селищної ради Башлик Н.А.

У ході наради розглянуто питання: про заплановане засідання виконавчого комітету; про звіт селищного голови Кучерявого Л.Г. перед громадою; про встановлення дорожніх знаків на території Димерської селищної ради; про результати проведення майстер-класу в ДНЗЯС «Зернятко»; про проведену дискотеку до Дня Святого Валентина в будинку культури; про День Героїв Небесної Сотні, який відзначається 20 лютого; про святкування Масляної в смт Димер.

По закінченню наради  селищним головою надано ряд доручень посадовим особам у межах їх спеціалізації.


11 лютого 2019 року Димерським селищним головою Кучерявим Л.Г. проведено апаратну нараду за участі начальника Димерського ККП Бабинця І.О. та директора Димерського будинку культури Дуняк Г.М.

В ході наради селищним головою доручено відповідним посадовим особам обстежити стан місцевих доріг.

Крім цього, Леонід Григорович розповів про районний фестиваль мистецьких шкіл "Джазова музика", який він відвідав у Димерський дитячій музичній школі 8 лютого, відзначивши, що даний захід відбувся на високому рівні.

У свою чергу директор Димерського БК Дуняк Г.М. нагадала присутнім, що 15 лютого відзначається  День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. А також про захід до Дня Святого Валентина, запланований на 16 січня 2019 року.

По закінченню наради  селищним головою надано ряд доручень посадовим особам у межах їх спеціалізації.


4 лютого 2019 року Димерським селищним головою Кучерявим Л.Г. проведено апаратну нараду за участі начальника Димерського ККП Бабинця І.О. та директора Димерського будинку культури Дуняк Г.М.

Під час наради розглянуто наступні питання: про вирішення проблемного питання громадської вбиральні в центрі селища; про перегляд тарифів Димерського ККП у зв’язку з підвищенням мінімальної заробітної плати та тарифів на електроенергію; про чергову 30 сесію VII скликання від 14.02.2019 року, яка відбудеться в приміщенні Димерської селищної ради о 14:00; про звіт селищного голови Кучерявого Л.Г. перед громадою в Димерському будинку культури.

Директор Димерського БК Дуняк Г.М. розповіла про запланований захід з нагоди Дня Святого Валентина (16.02), а також нагадала присутнім, що 15 лютого відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.


28 січня 2019 року Димерським селищним головою Кучерявим Л.Г. проведено апаратну нараду за участі начальника Димерського ККП Бабинця І.О., завідуючої ДНЗЯС «Зернятко» Башлик Н.А. та директора Димерського будинку культури Дуняк Г.М.

На початку наради Леонід Григорович висловив подяку Наталі Андріївні за проведений, 24 січня  на базі ДНЗЯС «Зернятко», на високому рівні обласний майстер-клас, на якому він був присутній особисто.

Також селищний голова відмітив про виконаний працівниками Димерського ККП великий обсяг робіт з розчищення засніжених доріг в селищі під час погіршення погодних умов та у зв'язку із значними сніговими опадами.

В ході наради розглядалось питання створення ЦНАП (центр надання адміністративних послуг), який планується найближчим часом.

Крім цього, Леонід Григорович надав доручення своєму заступнику Ісаюку Ю.В. обстежити дорожні знаки, а також встановити деякі знаки у відповідних місцях.

Директор будинку культури Дуняк Г.М. під час свого виступу розповіла про планування заходу з нагоди свята «Масляна», яке святкуватимуть в цьому році з 4 по 10 березня. Точну дату проведення святкування біля Димерського будинку культури буде повідомлено згодом.


21 січня 2019 року Димерським селищним головою Кучерявим Л.Г. проведено апаратну нараду за участі начальника Димерського ККП Бабинця І.О. та директора Димерського будинку культури Дуняк Г.М.

В ході наради обговорено заплановане засідання виконавчого комітету(21.01), а також звіт селищного голови Кучерявого Л.Г. перед громадою під час засідання чергової 30 сесії.

Директор будинку культури Дуняк Г.М. підсумувала проведені заходи на новорічні свята, а також нагадала про майбутні свята, такі як День Соборності України (22 січня) та Масляна (4-10 березня).

Крім цього, розглянуто інші питання з поточної роботи та надано Леонідом Григоровичем відповідні доручення посадовим особам в межах їх спеціалізації.


2 січня 2019 року Димерським селищним головою Кучерявим Л.Г. проведено апаратну нараду за участі начальника Димерського ККП Бабинця І.О. та директора Димерського будинку культури Дуняк Г.М.

Під час наради обговорено проведення новорічного концерту в будинку культури та нічні гуляння біля  головної ялинки селища, які відбулись 30 грудня 2018 року; про незадовільний стан будівель Димерського будинку культури, «Дивосвіту» та бібліотеки, які не відповідають жодним сучасним нормам; про стан сміттєзвалища; про стан очисних споруд; про стан будівлі за адресою вул.,Соборна, 15 (барак); про наступне засідання чергової сесії, виконавчого комітету, а також про запланований звіт Димерського селищного голови Кучерявого Л.Г. перед громадою.

По закінченню наради Леонідом Григоровичем надано відповідні доручення посадовим особам у межах їх спеціалізації.

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

Логін: *

Пароль: *