Рішення 32 позачергової сесії від 08.04.2019

Про розробку детального плану території земельної ділянки по вул.Соборна, 65-Б в  смт.Димер Вишгородського району Київської області

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу земельної ділянки у власність гр.

Леончук Надії Іванівні

Присяжній Ніні Свиридівні

Шмикову Євгенію Юрійовичу

Скавронському Миколі Миколайовичу

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу земельної ділянки у власність гр.

Вінніченку Тарасу Вікторовичу

Зінченко Оксані Вікторівні

Коломійцю Олегу Михайловичу

Омельченку Дмитру Юрійовичу

Руденко Наталії Сергіївні

Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр.

Гусак Андрію Олександровичу

Махині Надії Петрівні

Панкевич Аллі Миколаївні

Про затвердження технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу земельної ділянки у приватну власність гр..