7 сесія від 23.05.2016 року

Про внесення змін до рішення Димерської селищної ради «Про селищний бюджет на 2016 рік».

Про внесення змін до штатного розпису Димерської селищної ради.

Про затвердження Програми  оздоровлення  та  відпочинку  дітей  територіальної   громади смт.Димер, с.Рикунь та с.Каменка Вишгородського району Київської області на 2016-2018  роки.

Про розробку проектно – кошторисної документації на будівництво (добудову) Центру надання адміністративних послуг Димерської селищної ради.

Про розробку проектно – кошторисної документації по капітальному ремонту дороги по вул.Соборна в смт.Димер Вишгородського району Київської області.

Про розробку детального плану території по вул.Революції в смт.Димер.

Про розгляд депутатського звернення Зарицького Г.А. щодо підвищення кваліфікації депутатів Димерської селищної ради та направлення заявника на курси.

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства

Терентьєву Максиму Олександровичу

Крезе Олексію Олександровичу

Євсєєвій Олесі Олексіївні

Болотову Віктору Петровичу

Томашевичу Андрію Миколайовичу

Раковському Олександру Степановичу

Рябчуку Олегу Петровичу

Чернишу Дмитру Миколайовичу

Яковенко Світлані Миколаївні

Про внесення змін до рішення №134-04-УІІ «Про надання дозволу гр..Пєстєрєвій І.О. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства» від 17.02.2016 року.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Друкару Володимиру Івановичу.

Про надання дозволу гр.Грибачовій Олені Вікторівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку.

Про надання дозволу гр.Рябчуку Олегу Петровичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  та передачу її у власність Петренко Юрію Валерійовичу.

Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.Ігнатченко Галині Іллівні

Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. гр.Кот Тетяні Петрівні та Висоцькій Ірині Валентинівні.

Про скасування рішення селищної ради  №1009-43-УІ «Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок під будівництво житлових будинків, господарських будівель та споруд» від 29.09.2014 року  в частині надання дозволу гр..Яковець С.А.

Про скасування рішення селищної ради  №527-33-У «Про затвердження матеріалів технічної документації та внесення змін в рішення» від 22.09.2009 року  в частині затвердження документації Ігнатченко Г.І.

Про скасування рішення селищної ради  №1392-52-УІ «Про надання дозволу Пєстєрєвій І.О. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства)» від 13.10.2015 року

Про скасування рішення селищної ради  №1077-45-УІ «Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)» від 22.12.2014 року в частині надання земельної ділянки гр.Кот Т.П. та Висоцькій І.В.

Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки (за заявою Корсуненко Н.Ф.)

Про продовження терміну тимчасової угоди та зменшення відсоткової ставки за користування земельною ділянкою ТОВ «Майстер - Дах».

Про продовження терміну дії рішення №272-14-УІ «Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок під будівництво житлових будинків, господарських будівель та споруд» від 30.12.2011 року в частині надання земельної ділянки гр..Коляді В.Г.

Про продовження терміну дії рішення №272-14-УІ «Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок під будівництво житлових будинків, господарських будівель та споруд» від 30.12.2011 року в частині надання земельної ділянки гр..Коляді О.Г.

Блощук Тетяні Петрівні

Божок Наталії Іванівні

Ігнатченко Галині Іллівні

Мажарському Юрію Валентиновичу

Про затвердження технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр.Якубчику Сергію Михайловичу, Якубчику Володимиру Олександровичу та Якубчику Анатолію Олександровичу.

Про розробку детального плану території земельної ділянки площею близько 0,40 га, розташованої по  вул.Гоголя в смт.Димер (за заявою Рябчука О.П.).

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок загального користування Димерської селищної ради.

Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки, укладеного з Мартиненко В.М.

Про затвердження детального плану території земельної ділянки по вул.Шевченка в смт.Димер Вишгородського району Київської області.