Рішення 9 сесії УІІ скликання, протокол засідання та результати поіменного голосування

Про затвердження в цілому порядку денного 9 сесії УІІ скликання від 29.07.2016 року

Про розгляд звернення Димерського селищного голови Кучерявого Л.Г.  про доповнення порядку денного нагальними питаннями

Про зняття з порядку денного питання №4 (Про розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності територіальної громади смт.Димер, сіл Рикунь та Каменка  під існуючими будівлями Вишгородського районного споживчого товариства)

Про затвердження порядку денного 9 сесії УІІ скликання від 29.07.2016 року із змінами та доповненнями

Про внесення змін до рішення селищної ради №38-03-У1І від  25.12.15 року «Про Димерський селищний бюджет на 2016рік»

Про затвердження  розпорядження Димерського селищного голови «Про внесення змін до рішення селищної ради №38-03-УІІ від 25.12.2015 року «Про Димерський селищний бюджет»

Про розробку проектно – кошторисної документації на реконструкцію (з добудовою) адміністративного приміщення Димерської селищної ради для розміщення Центру надання адміністративних послуг

Про розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 3 га для будівництва  і  обслуговування багатоквартирних житлових будинків

Про розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 30 га для будівництва  і  обслуговування багатоквартирних житлових будинків

Про розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров'я та соціальної допомоги

Про надання дозволу гр..Архіпчук О.С. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарств

Про надання дозволу гр..Давиденко Л.П. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства

Про надання дозволу гр..Євенку П.М. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства

Про надання дозволу гр..Єрко Н.П. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства

Про надання дозволу гр.Марченко О.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства

Про надання дозволу гр..Томашевській О.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства

Про надання дозволу гр..Філон О.М. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства

Про надання дозволу гр..Гуренку І.О. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства

Про надання дозволу гр..Даниленко В.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства

Про надання дозволу гр..Антонеку В.П. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва  і  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про надання дозволу гр..Богдану В.І. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва  і  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про надання дозволу гр..Бересньову І.М. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва  і  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про надання дозволу гр.Вітвіцькому В.М. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва  і  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про надання дозволу гр..  Горілому О.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва  і  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про надання дозволу гр..Дермелю М.І. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва  і  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про надання дозволу гр..Добувенку Р.П. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва  і  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про надання дозволу гр..Дорошенко І.М. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва  і  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про надання дозволу гр..Завірюсі В.А. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва  і  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про надання дозволу гр..Іщук О.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва  і  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про надання дозволу гр..Кіщук Н.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва  і  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про надання дозволу гр..Кіщуку Ю.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва  і  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про надання дозволу гр..Клименку В.Г. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва  і  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про надання дозволу гр..Кольчусу С.А. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва  і  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та скасування рішення

Про надання дозволу гр..Котенку А.М. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва  і  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про надання дозволу гр..Кравченку В.С. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва  і  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про надання дозволу гр..Кузьменку В.Г. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва  і  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про надання дозволу гр..Кучеренку Ю.М. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва  і  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про надання дозволу гр..Литвин Т.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва  і  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про надання дозволу гр..Логвиненко Л.А. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва  і  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про надання дозволу гр..Морозовському О.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва  і  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про надання дозволу гр..Напісочному В.А. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва  і  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про надання дозволу гр..Орішак Ю.М.. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва  і  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про надання дозволу гр..Пащенку О.Ф. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва  і  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про надання дозволу гр..Платонову О.О. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва  і  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про надання дозволу гр..Русінову В.П. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва  і  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про надання дозволу гр..Русіновій Л.О. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва  і  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про надання дозволу гр..Сінченку В.А. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва  і  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про надання дозволу гр..Тимошенку Ю.М. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва  і  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про надання дозволу гр..Ткаченку В.А. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва  і  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про надання дозволу гр..Ткачову О.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва  і  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) 

Про надання дозволу гр..Шевченку В.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва  і  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про надання дозволу гр..Шестопалу А.А. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва  і  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про надання дозволу гр..Шосталю К.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва  і  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про надання дозволу гр..Юрків О.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва  і  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про надання дозволу гр..Бакай А.О. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва  і  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про надання дозволу гр..Заводовській С.Г. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва  і  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про надання дозволу гр..Казакову В.В.. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва  і  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про надання дозволу гр..Ковальчук І.М. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва  і  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про надання дозволу гр..Мартиненку М.О. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва  і  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про надання дозволу гр..Могилевцю Д.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва  і  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про надання дозволу гр..Овчіннікову А.М. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва  і  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про надання дозволу гр..Панасенко О.М. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва  і  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про надання дозволу гр..Присяжнюк Н.С. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва  і  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про надання дозволу гр..Пфеффкорн І.В.. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва  і  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про надання дозволу гр..Самойлову М.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва  і  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про надання дозволу гр..Фесенко Г.І. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва  і  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про надання дозволу гр..Яворському С.М. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва  і  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про надання дозволу гр.Бутенко С.О. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва  індивідуального гаражу

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу земельної ділянки у власність гр.Коваль Ірині Миколаіївні

Про внесення змін до рішення Димерської селищної ради №303-06-УІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо надання в оренду земельної ділянки гр.Коток Тетяні Петрівні для будівництва і обслуговування будівель торгівлі та передачу земельної ділянки в оренду» від 27.04.2016 року

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу земельної ділянки у власність гр.Льовіній Олені Василівні

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу земельної ділянки у власність гр.Голоті Євгену Васильовичу

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва  та  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу земельної ділянки у власність гр.Лазар  Сергію Петровичу

Про затвердження технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу земельної ділянки у власність гр.Вілковій Любові Архипівні

Про затвердження технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу земельної ділянки у власність гр.Радчук Наталії Іванівні

Про надання дозволу Кучерявому Л.Г. на укладення тимчасової  угоди  з ФОП Калініченко С.С. 

Про надання дозволу Кучерявому Л.Г. на укладення тимчасової  угоди  з ФОП Клименко Н.Є. 

Про надання дозволу Кучерявому Л.Г. на укладення тимчасової  угоди  з ФОП Мойсей С.О. 

Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки 

Про розробку детального плану території  земельної ділянки по вул.Гагаріна  в  с.Рикунь  Вишгородського району Київської області

Про розробку детального плану території  земельної ділянки по вул.Польова  в  смт.Димер  Вишгородського району Київської області

Про розробку детального плану території  земельної ділянки по вул.Польова  в  смт.Димер  Вишгородського району Київської області

Про скасування рішення селищної ради  №186  «Про надання земельних ділянок у приватну власність» від 26.11.2003 року та №554-35-У «Про передачу земельних ділянок у приватну власність» від 08.12.2009 року в частині надання землі гр..Добувенко Ніні Іванівні

Про скасування рішення селищної ради  №186  «Про надання земельних ділянок у приватну власність» від 26.11.2003 року та №554-35-У «Про передачу земельних ділянок у приватну власність» від 08.12.2009 року в частині надання землі гр..Добувенко Ніні Іванівні

Про скасування рішення Димерської селищної ради №1009-43-УІІ «Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва  і  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд» від 29.09.2014 року в частині надання земельної ділянки гр..Шевченку В.В.

Про надання дозволу гр..Іваниці Г.М. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства

Про надання дозволу гр..Філону С.М. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства

Про надання дозволу гр..Комлику О.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства

Про надання дозволу гр..Парфенюку В.П. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства

Про надання дозволу гр..Сладковій І.Ю. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства

Про надання дозволу гр..Кирилюк Н.П. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва  і  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про надання дозволу гр..Копійці В.Л. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва  і  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про надання дозволу гр.Матвійчуку С.П. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва  і  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про надання дозволу гр..Нєнашеву О.Г. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва  і  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про надання дозволу гр..Павлюку О.А. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва  і  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про надання дозволу гр.Рощенку О.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва  і  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про надання дозволу гр..Яковлєву В.Є. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва  і  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про внесення змін до рішення селищної ради №447-08-УІІ «Про розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності територіальної громади смт.Димер, с.Рикунь та села Каменка  Вишгородського району Київської області під існуючою будівлею по вул.Соборна, 64 в смт.Димер» від 06.07.2016 року

Про внесення змін до Програми соціального захисту населення «Турбота» на 2016 рік

Про скасування актів, складених депутатом Хоменко І.О.

Про зменшення розміру площі земельної ділянки, що перебуває в оренді ПП Сироватки В.М. та ПП Бондаренка П.В. під існуючим ставком

Про надання дозволу гр..Кубишкіну Ю.Є. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділнки для ведення ОСГ

Протокол засідання

Результати поіменного голосування

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

Логін: *

Пароль: *