Апаратні наради

26 червня 2017 року, Димерським  селищним головою  Кучерявим Леонідом Григоровичем проведено апаратну нараду, в ході якої обговорено питання підготовки до  організації свята Івана Купала, яке заплановано провести 8 липня цього року та інші питання з  поточної роботи. За підсумками наради селищним головою надано ряд відповідних доручень посадовим особам


Сьогодні, 06 червня 2017 року, Димерським селищним головою Кучерявим Л.Г. проведено чергову щотижневу апаратну нараду, в ході якої  піднімалось проблемне питання про виникнення пожежі на місці видалення відходів в смт.Димер, яка сталась о 2:00 ночі 4 червня 2017.

За висновками пожежників причиною загорання став навмисний підпал. На даний час пожежу ліквідовано та вжито відповідних заходів.

Завідуюча ДНЗ ясла-садок «Зернятко» Башлик Н.А. повідомила про початок ремонтних робіт у ясельних групах.

Директор Димерського будинку культури Дуняк Г.М. доповіла про проведення 1 червня 2017 року заходу до Дня захисту дітей, а також повідомила присутніх про додаткові заходи, які сплановано на червень 2017 року.

Димерським селищний головою Кучерявим Л.Г. проведено роз’яснення норм Закону України «Про запобігання корупції» та попереджено посадових та службових осіб селищної ради про обов’язковість дотримання норм антикорупційного законодавства.


Сьогодні, 29 травня 2017 року, Димерським селищним головою Кучерявим Л.Г. проведено чергову щотижневу апаратну нараду за участю посадових осіб селищної ради, начальника Димерського ККП Бабинця І.О., завідуючої ДНЗ ясла-садок «Зернятко» Башлик Н.А., директора Димерського будинку культури Дуняк Г.М.

Нарада почалась із обговорення питання щодо об’єднання територіальних громад, що розглядалось на сесії Любимівської сільської ради у п’ятницю, 26 травня 2017 року, в якій взяв участь Димерський селищний голова. Кучерявий Леонід Григорович наголосив, що результат обговорення даного питання позитивний.

  В ході апаратної наради селищний голова надав ряд відповідних доручень посадовим особам, котрі відповідають за організаційні питання стосовно відпочинку дітей у м. Лазурне Херсонської області.

Також, доручив відповідальним особам вдосконалити вуличне освітлення на території Димерської селищної ради.

Заключним питанням з директором Димерського будинку культури Дуняк Г.М. стало обговорення проведення заходу до свята Івана Купала, яке заплановано на 8 липня 2017 року.


Сьогодні, 22 травня 2017 року, Димерським селищним головою Кучерявим Л.Г. проведено чергову щотижневу апаратну нараду за участю посадових осіб селищної ради, начальника Димерського ККП Бабинця І.О., завідуючої ДНЗ ясла-садок «Зернятко» Башлик Н.А., директора Димерського будинку культури Дуняк Г.М.

В ході наради обговорено питання про підготовку документів для проведення ремонтних робіт в ДНЗ ясла-садок «Зернятко», припинення роботи якого заплановано з 3 липня 2017 року по 14 серпня 2017 року включно. 

Також, Димерський селищний голова зазначив, що в результаті його відрядження на південь України, визначено оздоровчий заклад у м.Лазурне Херсонської області як найкращий варіант у співвідношенні «ціна-якість» для оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки (діти-сироти; діти, позбавлені батьківського піклування; діти-інваліди; діти учасників бойових дій; діти, один з батьків яких загинув (пропав безвісти) внаслідок АТО та під час масових акцій громадянського протесту; діти, зареєстровані як внутрішньо переміщені особи; діти з багатодітних і малозабезпечених сімей; талановиті та обдаровані діти).

Оздоровлення дітей планується провести за кошти селищного бюджету.

Директор Димерського будинку культури Дуняк Г.М. доповіла про проведений в будинку культури захід для школярів, організований колективом Національної Філармонії України.

Іншим важливим заходом, який було обговорено в ході апаратної наради, став звітний концерт, присвячений 60-річчю від Дня заснування Димерської дитячої музичної школи.

За підсумками наради селищним головою надано ряд відповідних доручень посадовим особам.

____________________________________________________________________________________________

Сьогодні, 10 травня 2017 року, Димерським селищним головою Кучерявим Л.Г. проведено чергову щотижневу апаратну нараду за участю посадових осіб селищної ради, начальника Димерського ККП Бабинця І.О., завідуючої ДНЗ ясла-садок «Зернятко» Башлик Н.А.

Нарада почалась із обговорення проведеного заходу до Дня Перемоги, який відбувся 9 травня 2017 року. Далі розглянуто питання підготовки до  засідання чергової  сесії селищної ради, яка відбудеться завтра, 11 травня 2017 року в Димерському будинку культури о 15:00.

 Також піднімались проблемні питання щодо  ремонту доріг в смт Димер,  прибирання сміття по вулицях селища та про закриття ДНЗ ясла-садок «Зернятко» на певний період з метою проведення ремонтних робіт (перекриття даху).

За підсумками апаратної наради Димерським селищним головою Кучерявим Л.Г. надано посадовим особам доручення по виконанню робіт в межах їх спеціалізації.

________________________________________________________________________________________________________________

Сьогодні, 24 квітня 2017 року, Димерським селищним головою Кучерявим Л.Г. проведено чергову щотижневу апаратну нараду за участю посадових осіб селищної ради, начальника Димерського ККП Бабинця І.О., завідуючої ДНЗ ясла-садок «Зернятко» Башлик Н.А. та директора Димерського будинку культури Дуняк Г.М. 
В ході наради обговорено питання щодо потреби в продовженні опалювання в ДНЗ ясла-садок «Зернятко», про підготовку до святкуваня Дня Перемоги, яке відбудеться 9 травня 2017 року , про продовження робіт по благоустрою населених пунктів Димерської селищної ради та інші питання з поточної роботи. За підсумками апаратної наради Димерським селищним головою Кучерявим Л.Г. надано посадовим особам та керівнику Димерського ККП доручення по виконанню робіт в межах їх спеціалізації.

 

__________________________________________________________________________________________________________________

У вівторок, 18 квітня 2017 року, Димерським  селищним головою  Кучерявим Леонідом Григоровичем проведено чергову щотижневу апаратну нараду для посадових осіб селищної ради. В ході наради обговорено питання підготовки до  засідання чергової  сесії селищної ради та інші питання з  поточної роботи. За підсумками наради селищним головою надано ряд відповідних доручень посадовим особам

_______________________________________________________________________________________________________________________

В понеділок, 10 квітня 2017 року, Димерським  селищним головою  Кучерявим Леонідом Григоровичем проведено чергову щотижневу апаратну нараду за участю посадових осіб селищної ради, начальника Димерського комбінату комунальних підприємств Бабинця І.О., головного бухгалтера Якубчик Н., економіста Шевчук К., майстра по благоустрою Михайленко А. та  завідуючої ДНЗ ясла-садок «Зернятко» Башлик Н.А.  
 В ході наради обговорено питання щодо продовження робіт в рамках двомісячника  благоустрою населених пунктів Димерської селищної ради та інші питання з  поточної роботи.
За підсумками апаратної наради Димерським селищним головою Кучерявим Л.Г. надано посадовим особам та керівнику Димерського ККП доручення по виконанню робіт в межах їх спеціалізації.

 

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

 

 

Логін: *

Пароль: *