Апаратні наради

 

 

14 серпня 2017 року проведено чергову апаратну нараду Димерським  селищним головою  Кучерявим Л.Г. для посадових осіб селищної ради, в ході якої обговорено актуальні питання  з  поточної роботи. За підсумками наради селищним головою надано ряд  доручень посадовим особам в межах їх спеціалізації.


31 липня 2017 року проведено чергову щотижневу апаратну нараду Димерським  селищним головою  Кучерявим Леонідом Григоровичем для посадових осіб селищної ради. В ході наради обговорено питання  з  поточної роботи. За підсумками наради селищним головою надано ряд  доручень посадовим особам.


Сьогодні, 17 липня 2017 року, Димерським селищним головою Кучерявим Л.Г. проведено чергову щотижневу апаратну нараду за участю посадових осіб селищної ради, начальника Димерського ККП Бабинця І.О., завідуючої ДНЗ ясла-садок «Зернятко» Башлик Н.А., директора БК Дуняк Г.М.

Обговорювалось питання проведення ремонтних робіт дитячого садочку та терміни їх закінчення. Завідуюча закладу повідомила, що на даний час ремонт даху закінчено. Наступний крок -  ремонт літніх павільйонів ДНЗ ЯС «Зернятко», на який Димерською селищною радою виділено кошти у розмірі 180000 (сто вісімдесят тисяч)грн.00 коп. Роботи заплановано розпочати вже цього тижня.

Також розглянуто питання стосовно оповіщення громадян щодо заборони купання у димерському ставі, у зв’язку з невідповідністю води санітарним нормам.

За підсумками наради селищним головою надано ряд відповідних доручень посадовим особам


10 липня 2017 року Димерським  селищним головою  Кучерявим Леонідом Григоровичем проведено апаратну нараду, на початку якої селищний голова подякував заступнику Ісаюку Ю.В., директору ККП Бабинцю І.О.,директору Димерського будинку культури Дуняк Г.М., усім спонсорам та організаторам, за проведення свята Івана Купала в смт Димер, яке відбулось 8-го липня на території ставу.

Голова нагадав, що о 14:00 у Будинку культури відбудеться безпосереднє обговорення детального плану території земельної ділянки по вулиці Шевченка в смт Димер, а 14 липня 2017 року о 15:00 год в приміщенні Димерської селищної ради - 17 сесія VІІ скликання.

Далі нарада продовжилась обговоренням існуючих проблем та розглядом варіантів для їх вирішення. За підсумками наради Кучерявий Л.Г. надав ряд доручень посадовим особам


03 липня 2017 року Димерським  селищним головою  Кучерявим Леонідом Григоровичем проведено апаратну нараду, в ході якої обговорено організаційні питання підготовки до святкування Івана Купала, яке відбудеться 8-го липня 2017 року на території ставу в смт Димер. Захід триватиме з 19:00 до 24:00 години.

  Як відомо, у червні 2017 року  завершено роботи по капітальному ремонту дороги по вул. В.Сухомлинського (Жовтнева) та подвір’я багатоквартирних житлових будинків по вул.Соборна, №45 та №45-А в смт Димер Вишгородського району Київської області. У зв’язку з установленням самовільних гаражів на території подвір’я,  після сильних опадів, утворилась велика калюжа. Селищним головою надано розпорядження зробити тимчасовий дренаж для відтоку води з проблемної зони.

Також розглянуто проблемне питання щодо необхідності визначення та ліквідації стихійних сміттєзвалищ в смт Димер. Для цього відповідним посадовим особам  надано ряд доручень.


26 червня 2017 року, Димерським  селищним головою  Кучерявим Леонідом Григоровичем проведено апаратну нараду, в ході якої обговорено питання підготовки до  організації свята Івана Купала, яке заплановано провести 8 липня цього року.

 Дуняк Г.М. розповіла учасникам наради про участь колективу «Стежина», на запрошення Немішаївської селищної ради та міського Будинку культури, у фестивалі «Пісня єднає друзів» української народної та авторської пісні, присвяченому 85-річниці заснування Київської області.

 Також, розглянуто інші питання з  поточної роботи. За підсумками наради селищним головою надано ряд відповідних доручень посадовим особам


Сьогодні, 06 червня 2017 року, Димерським селищним головою Кучерявим Л.Г. проведено чергову щотижневу апаратну нараду, в ході якої  піднімалось проблемне питання про виникнення пожежі на місці видалення відходів в смт.Димер, яка сталась о 2:00 ночі 4 червня 2017.

За висновками пожежників причиною загорання став навмисний підпал. На даний час пожежу ліквідовано та вжито відповідних заходів.

Завідуюча ДНЗ ясла-садок «Зернятко» Башлик Н.А. повідомила про початок ремонтних робіт у ясельних групах.

Директор Димерського будинку культури Дуняк Г.М. доповіла про проведення 1 червня 2017 року заходу до Дня захисту дітей, а також повідомила присутніх про додаткові заходи, які сплановано на червень 2017 року.

Димерським селищниv головою Кучерявим Л.Г. проведено роз’яснення норм Закону України «Про запобігання корупції» та попереджено посадових та службових осіб селищної ради про обов’язковість дотримання норм антикорупційного законодавства.


Сьогодні, 29 травня 2017 року, Димерським селищним головою Кучерявим Л.Г. проведено чергову щотижневу апаратну нараду за участю посадових осіб селищної ради, начальника Димерського ККП Бабинця І.О., завідуючої ДНЗ ясла-садок «Зернятко» Башлик Н.А., директора Димерського будинку культури Дуняк Г.М.

Нарада почалась із обговорення питання щодо об’єднання територіальних громад, що розглядалось на сесії Любимівської сільської ради у п’ятницю, 26 травня 2017 року, в якій взяв участь Димерський селищний голова. Кучерявий Леонід Григорович наголосив, що результат обговорення даного питання позитивний.

  В ході апаратної наради селищний голова надав ряд відповідних доручень посадовим особам, котрі відповідають за організаційні питання стосовно відпочинку дітей у м. Лазурне Херсонської області.

Також, доручив відповідальним особам вдосконалити вуличне освітлення на території Димерської селищної ради.

Заключним питанням з директором Димерського будинку культури Дуняк Г.М. стало обговорення проведення заходу до свята Івана Купала, яке заплановано на 8 липня 2017 року.


Сьогодні, 22 травня 2017 року, Димерським селищним головою Кучерявим Л.Г. проведено чергову щотижневу апаратну нараду за участю посадових осіб селищної ради, начальника Димерського ККП Бабинця І.О., завідуючої ДНЗ ясла-садок «Зернятко» Башлик Н.А., директора Димерського будинку культури Дуняк Г.М.

В ході наради обговорено питання про підготовку документів для проведення ремонтних робіт в ДНЗ ясла-садок «Зернятко», припинення роботи якого заплановано з 3 липня 2017 року по 14 серпня 2017 року включно. 

Також, Димерський селищний голова зазначив, що в результаті його відрядження на південь України, визначено оздоровчий заклад у м.Лазурне Херсонської області як найкращий варіант у співвідношенні «ціна-якість» для оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки (діти-сироти; діти, позбавлені батьківського піклування; діти-інваліди; діти учасників бойових дій; діти, один з батьків яких загинув (пропав безвісти) внаслідок АТО та під час масових акцій громадянського протесту; діти, зареєстровані як внутрішньо переміщені особи; діти з багатодітних і малозабезпечених сімей; талановиті та обдаровані діти).

Оздоровлення дітей планується провести за кошти селищного бюджету.

Директор Димерського будинку культури Дуняк Г.М. доповіла про проведений в будинку культури захід для школярів, організований колективом Національної Філармонії України.

Іншим важливим заходом, який було обговорено в ході апаратної наради, став звітний концерт, присвячений 60-річчю від Дня заснування Димерської дитячої музичної школи.

За підсумками наради селищним головою надано ряд відповідних доручень посадовим особам.

____________________________________________________________________________________________

Сьогодні, 10 травня 2017 року, Димерським селищним головою Кучерявим Л.Г. проведено чергову щотижневу апаратну нараду за участю посадових осіб селищної ради, начальника Димерського ККП Бабинця І.О., завідуючої ДНЗ ясла-садок «Зернятко» Башлик Н.А.

Нарада почалась із обговорення проведеного заходу до Дня Перемоги, який відбувся 9 травня 2017 року. Далі розглянуто питання підготовки до  засідання чергової  сесії селищної ради, яка відбудеться завтра, 11 травня 2017 року в Димерському будинку культури о 15:00.

 Також піднімались проблемні питання щодо  ремонту доріг в смт Димер,  прибирання сміття по вулицях селища та про закриття ДНЗ ясла-садок «Зернятко» на певний період з метою проведення ремонтних робіт (перекриття даху).

За підсумками апаратної наради Димерським селищним головою Кучерявим Л.Г. надано посадовим особам доручення по виконанню робіт в межах їх спеціалізації.

________________________________________________________________________________________________________________

Сьогодні, 24 квітня 2017 року, Димерським селищним головою Кучерявим Л.Г. проведено чергову щотижневу апаратну нараду за участю посадових осіб селищної ради, начальника Димерського ККП Бабинця І.О., завідуючої ДНЗ ясла-садок «Зернятко» Башлик Н.А. та директора Димерського будинку культури Дуняк Г.М. 
В ході наради обговорено питання щодо потреби в продовженні опалювання в ДНЗ ясла-садок «Зернятко», про підготовку до святкуваня Дня Перемоги, яке відбудеться 9 травня 2017 року , про продовження робіт по благоустрою населених пунктів Димерської селищної ради та інші питання з поточної роботи. За підсумками апаратної наради Димерським селищним головою Кучерявим Л.Г. надано посадовим особам та керівнику Димерського ККП доручення по виконанню робіт в межах їх спеціалізації.

 

__________________________________________________________________________________________________________________

У вівторок, 18 квітня 2017 року, Димерським  селищним головою  Кучерявим Леонідом Григоровичем проведено чергову щотижневу апаратну нараду для посадових осіб селищної ради. В ході наради обговорено питання підготовки до  засідання чергової  сесії селищної ради та інші питання з  поточної роботи. За підсумками наради селищним головою надано ряд відповідних доручень посадовим особам

___________________________________________________________________________________________________________________

В понеділок, 10 квітня 2017 року, Димерським  селищним головою  Кучерявим Леонідом Григоровичем проведено чергову щотижневу апаратну нараду за участю посадових осіб селищної ради, начальника Димерського комбінату комунальних підприємств Бабинця І.О., головного бухгалтера Якубчик Н., економіста Шевчук К., майстра по благоустрою Михайленко А. та  завідуючої ДНЗ ясла-садок «Зернятко» Башлик Н.А.  
 В ході наради обговорено питання щодо продовження робіт в рамках двомісячника  благоустрою населених пунктів Димерської селищної ради та інші питання з  поточної роботи.
За підсумками апаратної наради Димерським селищним головою Кучерявим Л.Г. надано посадовим особам та керівнику Димерського ККП доручення по виконанню робіт в межах їх спеціалізації.

 

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

 

 

Логін: *

Пароль: *