Димерська дитяча музична школа

Офіційний сайт Димерської дитячої музичної школи

Що робити, якщо дитина не хоче грати вдома на музичному інструменті? Поради батькам

"Посвята в юні музиканти"

Подяка викладачів Димерської музичної школи за "Олександрію"

Випускники 2017 року

19 травня 2017 року відбувся звітний концерт з нагоди 60-річного ювілею заснування Димерської дитячої музичної школи

Вітаємо фортепіанний ансамбль Димерської дитячої музичної школи та лауреатів Х обласного конкурсу-огляду хорових колективів ім. Кирила Стеценка хор " Світанок"

25 березня 2017 року відбувся Всеукраїнський конкурс-огляд юних піаністів Олени Вериківської та фестиваль "Весняні нотки", де успішно виступили та отримали звання лауреатів  учні: Спєвак Анастасія(клас викладача Шевчук Л. М.), Куценко Микола(клас викладача Савенок В.В.), Шибанова Варвара(клас викладача Саєнко Т.Ю.), Крикун Мар"яна( клас викладача Кириченко О.Г.) Вітаємо!!! Успіхів вам та нових перемог!

Фото Димерська дитяча музична школа.

Ще одну радісну перемогу в ХХ обласному фестивалі-конкурсі дитячої творчості "Дебют" здобула  талановита дівчинка Шибанова Варя ( Дипломант, номінація фортепіано) клас викладача Саєнко Т.Ю. Вітаємо і пишаємось вами!

Фото Димерська дитяча музична школа.

Димерська дитяча музична школа висловлює подяку за придбання комп"ютерної техніки

У Димерській дитячій музичній школі працюють талановиті, самовіддані викладачі, які навчають діток з багатьох сіл району, і велика радість та натхнення наповнюють серця, коли відчуваєш підтримку, розуміння та допомогу від влади. Саме такі люди працюють на благо громади в Димерській селищній раді, відділі культури, національностей та релігій Вишгородської РДА, Вишгородській районній раді, Вишгородській районній державній адміністрації.
         Колектив школи щиро дякує Димерському селищному голові Кучерявому Леоніду Григоровичу, начальнику відділу культури, національностей та релігій Вишгородської РДА Івановій Юлії Володимирівні, Голові Вишгородської районної ради Кириченку Ростиславу Миколайовичу, виконуючому обов"язки голови Вишгородської районної державної адміністрації Савенку Вячеславу Володимировичу за фінансування для придбання в музичну школу новенького сучасного комп"ютера та лазерного принтера, які були нам дуже необхідні для шкільної діяльності!