Громадські слухання проекту Генерального плану селища Димер

4 квітня 2018 року в Димерському будинку культури відбулись інформаційні заходи проекту Генерального плану селища Димер.

Необхідність розробки нового Генерального плану обумовлена змінами, які відбуваються в соціально-економічній діяльності країни. З урахуванням нової законодавчої бази, постала необхідність удосконалення управління територіальним розвитком населеного пункту на основі сучасного містобудівного законодавства, врахування нових соціально-економічних та містобудівних передумов, інше.

Землевпорядник Димерської селищної ради Кокорева О.В. під час виступу надала матеріали проекту Генерального плану, озвучила техніко-економічні показники та зазначила, що від громадян надійшли пропозиції та зауваження до проекту Генерального плану, які буде розглянуто у встановленому законодавством порядку.

Під час інформаційного заходу Димерський селищний голова Кучерявий Л.Г. відповідав на  поставлені питання присутніх громадян, яких, на жаль, в залі було досить мало, хоча громаду було оповіщено про проведення даного заходу в газеті «Слово» (випуск № 11 від 17 березня 2018 року) , на офіційному сайті Димерської селищної ради, на сторінці ради у facebook «Димерська громада», а також на дошках оголошень.

До уваги громадян, які не мали змоги бути присутніми на інформаційному заході особисто, можуть переглянути відеозапис даного заходу