Монетизація невикористаних субсидій

Щодо монетизації пільг на оплату житлово-комунальних послуг

Постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі» затверджено Порядок надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі, який застосовуватиметься з 1 жовтня 2019 року.

Порядок поширюється на осіб, які мають право на відповідні пільги згідно із законами, в тому числі з  урахуванням  доходу.

Передбачено дві форми надання пільг у грошовій формі: безготівкова і готівкова.

Пільги у безготівковій формі призначатимуться в автоматичному режимі.

За бажанням пільговика надання пільги може проводитись у готівковій формі.

Для цього необхідно звернутися з відповідною заявою (із зазначенням реквізитів поточного рахунка, відкритого в АТ «Ощадбанк») до управління соціального захисту населення. Таким особам кошти надходитимуть на особисті рахунки в АТ «Ощадбанк». Кошти пільговики зможуть зняти з власного рахунку у будь-який час.

Якщо у пільговика, який отримуватиме пільги у готівковій формі, виникне заборгованість з оплати житлово-комунальних послуг, про що управління соціального захисту населення повідомлятимуть надавачі послуг, пільга буде надаватися йому з наступного місяця у грошовій безготівковій формі.

Громадяни, яким пільга надається у грошовій формі, зобов’язані сплачувати щомісяця вартість фактично спожитої послуги з урахуванням суми пільги, перерахованої управителям, об’єднанням, виконавцям комунальних послуг або виплаченої таким пільговикам готівкою.

Пільговик зобов’язаний повідомляти управління соціального захисту населення про зміну всіх обставин, які впливають на надання пільг (зміна персональних даних, місця реєстрації/проживання, видів послуг, кількості членів сім’ї та інше). Суми пільг, виплачені внаслідок зловживань з боку пільговика, повертаються пільговиком до державного бюджету.

За додатковою інформацією звертатися до управління соціального захисту населення Вишгородської райдержадміністрації: м. Вишгород, вул. Набережна,8-а, відділ персоніфікації. Тел.045 (96) 25 106.

УВАГА!

Для отримання частини невикористаної суми субсидії за економне користування природним газом для опалення (не більше вартості 100 куб.м. газу) за попередній опалювальний період необхідно подати заяву з копією паспорта, ідентифікаційного коду та довідкою про відкритий рахунок в Ощадному банку до Управління соціального захисту населення (до уповноваженої особи в селищній раді) до 1 вересня 2018р.

Зразок заяви

Список громадян, які можуть отримати компенсацію за економне споживання газу

УВАГА!

Для отримання частини невикористаної суми субсидії за економне користування природним газом для опалення (не більше вартості 100 куб.м. газу) за попередній опалювальний період необхідно подати заяву з пакетом документів до Управління соціального захисту населення до 1 вересня 2017р.

Списки громадян, які можуть отримати компенсацію за економне споживання газу, знаходяться у селищній раді, а також в електронному вигляді

Список громадян

Заява

Зразок заяви:

Начальнику управління

соціального захисту населення

Вишгородської райдержадміністрації

Лі М.Є.

________________________________

ЗАЯВА

Прошу  здійснити монетизацію залишку невикористаної суми субсидії на картковий рахунок відкритий у відділенні Ощадного банку. Номер справи по субсидії ______________

До заяви додається:

-паспорт (копія);

- ідентифікаційний номер (копія);

- довідка про відкриття карткового рахунку.

___________                                                                                                    ____________________

дата                                                                                                                               підпис