Виховні уроки із дітьми НВК «Димерська гімназія – ЗОШ І ступеня» на тему «Основи безпеки життєдіяльності»

Офіційний сайт НВК «Димерська гімназія – ЗОШ І ступеня»

Випускники 2017 року

Вітаємо зі святом останнього дзвоника, з успішним закінченням ще одного шкільного року, який кожному подарував нові знання, нові враження, нові думки та почуття!

Для багатьох школярів він сповіщає про чудовий відпочинок на канікулах, сповнений яскравих вражень. А для випускників – початок самостійного, дорослого життя. В цей день 11-класники залишають позаду шкільні роки – найбільш безтурботну та щасливу пору життя, сповнену мрій та сміливих планів.

Бажаємо випускникам НВК «Димерська гімназія – ЗОШ І ступеня»  щасливого життєвого шляху, сповненого гарними подіями та здобутками, реалізувати власні здібності, таланти, стати гідними творцями свого життя та справжніми патріотами нашої країни, впевненості  у власних силах, успіхів, невичерпного завзяття, здійснення заповітних мрій, міцного здоров’я, щастя та добра.

Cпівробітники ДСНС Вишгородського району, 10 березня 2017 року, провели виховні уроки із дітьми НВК «Димерська гімназія – ЗОШ І ступеня» на тему «Основи безпеки життєдіяльності».

Співробітники ДСНС наголосили, щодо дотримання вимог пожежної безпеки в побуті при користуванні пічним опаленням, газовим опаленням та електроприладами. А щоб учні не забували правила пожежної безпеки їм було роздано тематичні листівки та памятки.

На уроці діти отримали багато вражень та необхідних знань про те, як діяти в тій чи іншій надзвичайній ситуації. Рятувальники побажали малечі безпечного та безтурботного дитинства.