З Днем Конституції України

Шановні громадяни, прийміть найщиріші вітання з нагоди державного свята – Дня Конституції України.
Прийняття Конституції Верховною Радою України 28 червня 1996 року – найважливіший крок у забезпеченні прав людини та громадянина, який закріпив правові основи незалежної України, її суверенітет та територіальну цілісність, сприяв подальшому підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені. Відповідно до Конституції, день прийняття Основного Закону є державним святом - Днем Конституції України.
В цей день бажаємо, щоб праця кожного з нас завжди була плідною на благо українського народу, а наші добрі справи примножували славу рідної України. Успіхів, наснаги та творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини