Про створення молодіжної ради

Шановні громадяни, повідомляємо, що при Вишгородській РДА проходить процес формування молодіжної ради.
  • Хто може стати членом молодіжної ради?
До складу молодіжної ради запрошуються громадяни України віком від 13 до 35 років, які можуть податися особисто, та представники громадських об’єднань, що провадять діяльність у сфері молодіжної політики на території Вишгородського району за рішенням про делегування представника для участі в установчих зборах, який є кандидатом на обрання до складу молодіжної ради.
  • Як подати заявку?
Для участі в установчих зборах необхідно заповнити реєстраційну форму (https://docs.google.com/…/1FAIpQLSdctNlONxKx_IpWU…/viewform…) до 23:59 год. 02.09.2019 року.
Для представників громадських організацій крім анкети необхідно подати рішення про делегування представника, який є кандидатом до складу молодіжної ради, у відсканованому варіанті на електронну адресу youthradavyshgorod@gmail.com або оригінал за адресою: м. Вишгород, пл. Шевченка 1, каб. № 57 (ІІ поверх) з 08.00 до 17.00.
  • Як обиратимуть членів молодіжної ради?
Склад молодіжної ради буде сформовано на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які виявили бажання брати участь у роботі молодіжної ради. Кількісний склад молодіжної ради не може становити більш як 35 осіб. Строк повноважень складу молодіжної ради становить два роки.

Телефони для довідок:
Микита Геращенко – голова Ініціативної групи 095-66-734-42;
Олег Сиваш – співголова Ініціативної групи 063-994-06-72.

З повним текстом повідомлення можна ознайомитися на офіційному сайті Вишгородської РДА

Нагадуємо, 14 серпня відбулося засідання ініціативної групи, на якій обговорили організаційні моменти, положення про роботу ради та сформували повідомлення з підготовки установчих зборів для формування молодіжної ради.
Установчі збори з формування молодіжної ради при Вишгородській РДА відбудуться 10 вересня 2019 року о 14:00 у малому залі засідань адміністративного будинку (м.Вишгород, пл. Шевченка 1, ІІ поверх).