Стартувала кампанія декларування доходів, отриманих у 2018 року

Вишгородське управління ГУ ДФС у Київській області повідомляє, що  з 01 січня 2019 року розпочалася кампанія декларування доходів громадян, отриманих ними у 2018 році. Під час кампанії декларування доходів громадян певні категорії фізичних осіб зобов’язані подати податкову декларацію про майновий стан та доходи за 2018 рік та визначити податкові зобов’язання з податку на доходи фізичних осіб і військового збору. Крім того, податкову декларацію про майновий стан та доходи мають право подати окремі фізичні особи з метою отримання податкової знижки.

Податкову декларацію про майновий стан і доходи(далі-податкова декларація) зобов’язані подати фізичні особи-платники податків, у разі, якщо протягом 2018 року вони отримували:

- доходи не від податкових агентів,- тобто, від інших фізичних осіб, які не зареєстровані як самозайняті особи, які не є підприємцями або не провадять незалежну професійну діяльність;

- доходи, які не підлягали оподаткуванню при виплаті, але які не звільнені від оподаткування;

- іноземні доходи;

- спадщину, чи подарунки від осіб, які не є членами сім’ї першого ступеня споріднення;

- в інших випадках, передбачених законодавством.

Податкова декларація  подається платниками податків за місцем своєї податкової адреси в один із таких способів :

-  особисто або уповноваженою на це особою;

- надсилається поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення;

- засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням вимог законів щодо електронного документообігу.

Граничні строки подання декларації:

- для громадян та осіб, які проводять незалежну професійну діяльність, – до 01 травня року, що настає за звітним;

- для підприємців (крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування)  – протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу (року)

- для громадян з метою використання права на податкову знижку – до 31 грудня 2019 року (включно).

Довідки за телефоном : (045-96) 5-42-67;5-44-18.

Вишгородське управління ГУ ДФС у Київській області.