Шановні працівники органів місцевого самоврядування, вітаємо вас з професійним святом - з Днем місцевого самоврядування в Україні

Висловлюємо вдячність за сумлінну працю, компетентність та відповідальність, за активну життєву позицію та громадську діяльність. Зичимо бути гідними представниками своїх територіальних громад та успішно відстоювати їхні інтереси. Нехай цей святковий день додасть натхнення і наполегливості у спільній справі подальшого розвитку територіальних громад, відродженню сіл і селищ нашого району, зміцнення авторитету нашої держави в європейській спільноті і у всьому демократичному світі.

Бажаємо міцного здоров’я, щастя, родинного затишку та здійснення всіх ваших життєвих мрій і сподівань, нових здобутків у роботі, сил і наснаги на добрі справи, витримки та оптимізму, розуміння та підтримки від людей, впевненості у майбутнє нашої держави, порозуміння і єдності задля благополуччя і добра українського народу.

Зі святом!