Димерський будинок культури запрошує на святкову розважальну програму, присвячену Дню захисту дітей

Щороку, в перший день літа, відзначається прекрасне свято - Міжнародний день захисту дітей.

Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. В них ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань.

Дбаючи про дитячі здібності та всебічний розвиток інтересів, забезпечуючи належний рівень виховання та дотримання прав дитинства прагнемо, щоб вони зростали здоровими та радісними, добрими й талановитими, прославляли свої родини та рідний край.

Наш святий обов’язок - зігрівати теплом і любов’ю кожне дитяче серце. Сьогодні, й кожного наступного дня, потрібно бути відповідальними за благополуччя та щастя наших дітей, об’єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України.