Виховна година на тему: «Торгівля людьми - ганебне явище сучасності. Вмійте захистити себе".

03.10.2017 року старший інспектор ювенальної превенції СП Вишгородського відділу поліції Наталія Волуйко спільно з працівниками служби у справах дітей Вишгородської РДА провели в Димерській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 виховну годину на тему: «Торгівля людьми - ганебне явище сучасності. Вмійте захистити себе".
Захід проведено з метою підвищення рівня обізнаності школярів з найдавнішим негативним феноменом - торгівлею людьми, особливо жінками і дітьми, візуалізації проблеми, проінформованості молоді про шляхи торгівлі людьми та заходи безпеки щодо цього явища.
Учні дізналися про види сучасного рабства, ознайомились з причинами його поширеня та отримали рекомендації, як діяти в разі небезпечної ситуації.
Підлітки брали активну участь в обговоренні даної теми.
Також під кінець заходу зі школярами було проведено бесіду стосовно ризиків, які на них чатують у соціальних мережах.