Звітний концерт з нагоди 60-річного ювілею заснування Димерської дитячої музичної школи

19 травня 2017 року відбувся звітний концерт з нагоди 60-річного ювілею заснування Димерської дитячої музичної школи.

На святі були присутні почесні гості, керівники шкіл естетичного виховання, викладачі, батьки, випускники. Директор музичної школи Заводовська Світлана Георгіївна висловила подяку Київській обласній державній адміністрації, управлінню культури, національностей та релігій Київської ОДА, Вишгородській районній державній адміністрації, Вишгородській районній раді, відділу культури, національностей та релігій Вишгородської РДА, Димерській селищній раді та всім гостям за зміцнення матеріально - технічної бази та теплі побажання.

В свою чергу, Димерська селищна рада привітала колектив Димерської дитячої музичної школи зі святом та нагородила почесною грамотою за вагомий внесок у розвиток музичного виховання дітей, багаторічну сумлінну працю, відданість обраній справі, високий професіоналізм та відповідальність, постійне вдосконалення стилю та пошук нових методів, побажавши подальших успіхів та процвітання.