Ніч на Івана Купала

Коли духмяне українське літо в самому розпалі - приходить свято Івана Купала – свято молоді та кохання, яке традиційно відзначають з 6 на 7 липня, в день літнього сонцевороту, що збігається з Різдвом Івана Хрестителя.

Так, 6 липня 2018 року на Димерському ставку відбулись народні гуляння «Ніч на Івана Купала», організаторами якого стала Димерська селищна рада та громада за фінансової підтримки спілки підприємців.

У колі річних свят Купало відзначається урочисто та пишно. Цьому сприяє пора його проведення: сонце в цю пору найсильніше, польові трави і квіти наділені особливими цілющими силами - їх збирають, сушать і використовують потім весь рік для лікування, захисту будинку від злих духів і пристріту. Традиційно у ніч на Івана Купала ворожать, пускають вінки по воді, палять багаття та шукають цвіт папороті, адже за повір’ями, хто здобуде його - отримає скарби, багатство, статок та здоров'я.

На урочистому заході був присутній і Димерський селищний голова Кучерявий Леонід Григорович, який привітав зі святом односельчан та гостей Димера, побажав гарного настрою та веселого святкування. Безперечно атмосфера свята була піднесена, адже протягом всього заходу зі сцени лунала концертна програма, діти із задоволенням стрибали на батутах, радісно катались на величезній надувній гірці, грались в розважальні ігри, ласували солодкою ватою, попкорном, іншими ласощами та мали змогу придбати різноманітні цікаві сувеніри та іграшки. Дорослі відвідувачі свята мали можливість безкоштовно скуштувати польової каші, приготовану військовими, та, безпосередньо, відпочити просто неба, насолоджуючись святковим дійством.

Запальна дискотека, танцююче полум’я розпаленого Купайлівського багаття, яскравий вечірній феєрверк, ефектне фаєр-шоу, об’єднали і дорослих, і дітей, створивши незабутній казковий літній вечір.

Димерська селищна рада висловлює особливу подяку заступнику Димерського селищного голови Ісаюку Юрію Вікторовичу, секретарю Димерської селищної ради Мельниченко Наталі Сергіївні, директору Димерського будинку культури Дуняк Галині Миколаївні, директору Димерського ККП Бабинцю Ігорю Олександровичу, а також іншим організаторам та всім спонсорам, які приклали чималих зусиль для проведення свята на належному рівні.