Відтепер довідку про відсутність судимості можна замовити онлайн

Новий сервіс МВС: відтепер Довідку про відсутність судимості можна замовити онлайн

Від сьогодні довідку про відсутність судимості можна замовити онлайн - безкоштовно, 24/7. Така довідка видається Департаментом інформаційних технологій МВС та сервісними центрами МВС.

Довідка потрібна для: оформлення на роботу, оформлення візи при виїзді за кордон, участі у тендері, здійснення усиновлень та встановлення опіки, оформлення громадянства, поновлення документів, отримання дозволу на володіння зброєю тощо.

Щоб замовити Довідку онлайн, необхідно:
- зайти на сайт mvs.gov.ua або hsc.gov.ua;
- зареєструватися через ЕЦП* або BankID;
- заповнити форму, вказавши зручний СЦ МВС;
- отримати повідомлення про готовність документу або перевірити статус готовності довідки онлайн;
- забрати довідку в обраному сервісному центрі МВС.

Довідка про відсутність судимості також необхідна всім учасникам державних тендерів. Тепер більше 200 тисяч учасників системи закупівель Prozorro, які щороку звертаються за Довідкою, зможуть і замовити, і подати довідку онлайн, cкориставшись ЕЦП (електронним цифровим підписом*).

Нагадуємо, що сервісні центри МВС України видають довідку про відсутність судимості з 1 лютого 2017 року. Це нововведення значно розширило географію надання послуги та спростило сервіс для громадян.

Проконсультуватися щодо послуг сервісних центрів МВС можна за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінці Головного сервісного центру МВС в Фейсбук. Відповіді на поширені питання та корисну інформацію шукайте на сайті hsc.gov.ua.