Увага! Важлива інформація

21 липня 2019 року відбудуться позачергові вибори народних депутатів  України, які пройдуть відповідно до Закону України “Про вибори народних депутатів України”.

Кожен виборець може особисто перевірити інформацію про своє включення (невключення) до Державного реєстру виборців, звернувшись до програмного ресурсу “Особистий кабінет виборця” на сайті drv.gov.ua.

Якщо у зв’язку з навчанням, виїздом за кордон чи іншими подіями виборець не може проголосувати на виборах народних депутатів України         21 липня 2019 року за зареєстрованим місцем проживання, він може тимчасово (на період їх проведення) змінити місце голосування.

До органу ведення Державного реєстру виборців виборцю необхідно подати заяву про тимчасову зміну місця голосування із зазначенням дільниці чи адреси, за якою він бажає проголосувати. Перелік виборчих дільниць можна переглянути на сайті drv.gov.ua.  При поданні заяви громадянин пред’являє паспорт або тимчасове посвідчення громадянина України (військовослужбовці можуть пред’являти посвідчення військовослужбовця або військовий квиток). Заява подається особисто!

Заява виборця, виборча адреса якого знаходиться за межами України, та який перебуватиме в день виборів народних депутатів України на території України, приймається органом ведення Реєстру за вказаним у заяві місцем перебування чи місцезнаходженням виборчої дільниці, дільниці для голосування, яку він просить визначити місцем його голосування, або органом ведення Реєстру в Міністерстві закордонних справ України.

Заяву  про тимчасову зміну місця голосування необхідно подати не пізніше ніж за п’ять днів до дня голосування, тобто до 15 липня 2019 року включно.

Шановні виборці,  відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Вишгородської РДА запрошує вас перевірити інформацію про персональні дані, внесені до Реєстру, для того, щоб ви беззаперечно потрапили до списків виборців та змогли реалізувати своє конституційне право – право вибору.

Наша адреса: м.Вишгород, пл.Шевченка, 1, каб. 84.

тел. 22-696, 22-665.