32 позачергова сесія VII скликання від 08.04.2019 року

08 квітня 2019 року під головуванням очільника Димерської селищної ради Кучерявого Леоніда Григоровича проведено 32 позачергову сесію VII скликання.

Розглянувши листи Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико – санітарної допомоги» Вишгородської районної ради від 27.03.2019 року та 04.04.2019 року, з метою уточнення планувальної структури і функціонального призначення, визначення параметрів забудови, планування принципів планувальної організації, встановлення ліній регулювання забудови, виявлення планувальних обмежень, враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів та охорони навколишнього природного середовища від 05.04.2019 року, рішенням Вишгородської районної ради «Про внесення змін до Плану спроможної мережі надання первинної медичної допомоги Вишгородського району Київської області» від 05.04.2019 року, ст.ст.8,10,19,21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія  селищної  ради  вирішила розробити детальний план території земельної ділянки орієнтовною площею 0,4000 га для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги по вул.Соборна, 65-Б в смт Димер Вишгородського району Київської області (будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини). Роботи з розроблення детального плану проводяться організацією, яка має відповідну ліцензію  на підставі укладеного з селищною радою договору. Фінансування робіт по розробленню детального плану території земельної ділянки, розташованої по вул..Соборна, 65-Б в смт Димер здійснюється із джерел, не заборонених законодавством.

Докладніше з рішеннями сесії та відеозаписом засідання можна ознайомитись на офіційному сайті Димерської селищної ради у підрозділі «32 позачергова сесія від 08.04.2019 року» розділу «31-40 сесії VII скликання».