14 травня 2017 року

У другу неділю травня, в Україні відзначається День матері.

Материнство — це щастя і благословення, яке Бог дає людям. А ще велика відповідальність і важка праця!

Димерська селищна рада вітає зі святом  матерів, дружин загиблих, поранених учасників антитерористичної операції, Героїв Небесної сотні, жінок учасниць операції, багатодітних матерів, які забезпечують належні умови навчання та виховання дітей, їх всебічний і гармонійний розвиток та сумлінно виконують свій батьківський обов’язок.

Бажаємо вам щастя, здоров'я, благополуччя, душевного спокою та достатку. Нехай ваші серця зігріває любов і турбота близьких, кожен день буде наповнений радісними і приємними подіями! Нехай вас поважають і цінують ваші діти — найкращі в світі, добрі, розумні та успішні! Нехай не заростає стежка до батьківського порогу, діти дарують усмішки, теплі слова та свою віддану і вічну любов!