З Днем українського добровольця

14 березня вшановуємо  мужність та героїзм захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, відзначаючи День українського добровольця.

14 березня 2014 року близько 500 бійців-добровольців самооборони Майдану прибули на полігон в с. Нові Петрівці для формування першого добровольчого батальйону Національної гвардії України. Багато вояків, які представляли різні верстви українського суспільства, у мирному житті мали бізнесові або професійні починання, чимало з них — із технічною чи гуманітарною вищою освітою, але всі вони після Революції гідності вирішили взяти участь в антитерористичній операції, направленій на захист незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, мирного життя українських громадян.

Яскрава національна риса, благословення і традиція українського народу - бути небайдужим до свого сьогодення та майбуття, до долі своїх дітей, честі і пам’яті своїх славних батьків. Протягом багатьох років на захист України вставали та продовжують вставати сміливі та відважні українські добровольці, справжні патріоти, сильні духом з величезним бажанням перемогти. Дякуємо вам, шановні добровольці, за захист нашої країни та за мирне небо над головою.