"Не вмирає душа наша, не вмирає воля!"

14 жовтня кожного року відзначається свято Покрови Пресвятої Богородиці, яке віднедавна стало офіційним святом українського козацтва, а три роки тому - офіційним держвним святом - Днем захисника України. Це свято живе в серці кожного українця, передає почуття гордості за свою націю, яка сьогодні, ідучи через серйозні випробування, вибудовує незалежну державу. Випробування, які випали Україні,стали іспитом на готовність віддати усе, навіть життя за незалежність. Наші військові, а разом з ними й усе суспільство, гідно склали цей іспит.

У цей надзвичайно значущий день громада селища вітала захисників, медиків, волонтерів, кожного, хто боронить рідну землю від агресора і допомагає українській армії стати міцнішою.

У Димерському Будинку культури відбулися заходи патріотичного змісту, присвячені данному святу. Під час проведення урочистої частини прозвучали привітання Димерського селищного голови воїнам АТО, оборонцям, визволителям рідної землі та громаді. Леонід Григорович подякував бійцям за самовіддану службу країні, за їхню мужність та незламність, побажавши міцного здоров`я, щастя, добра та мирного неба над головою. Настоятель Храму святих безсеребреників Кузьми і Дем`яна Протоієрей Богдан (Токальський) розповів присутнім в залі про свято Покрови Пресвятої Богородиці, яку запорізькі козаки завжди вважали своєю заступницею та покровителькою. Заслухавши напутнє слово отця Богдана, прийнявши його благословення, присутні в залі молилися за Україну, за її майбутнє, за людей, які власними силами підтримують українське військо, підтримують Єдину Україну, пом`янули - Кіщука Володимира, Героя України, загиблого на Майдані у 2014 році, Пашка Михайла, воїна-інтернаціоналіста, загиблого в Афганістані, Благовісного Віталія, загиблого в зоні АТО у … році, та воїнів АТО - Лемешка Павла, Блінова Сергія, Шевченка Тараса хвилиною мовчання.

По закінченню урочистої частини заходу святковий вечір продовжила концертна программа. Виступи естрадних виконавців студії "MezzoJazz" Склякук Яніни та Дорошенко Оксани, дуету "Дві нотки" у складі Безсмертної Анастасії та Свиридченкової Вікторії (кер. Одиницький Сергій) жіночого вокльного ансамблю "Стежина" у складі Віри Рядової, Лідії Трайковської, Надії Ященко, Лідії Кравчук (кер. Мехед Олександр), учасників та учнів художньої самодіяльності Димерської дитячої музичної школи - Катерини Тюрменко, Жанни Ємець, Тимошенко Вероніки та гурту "Тільки тихо" у складі керівника Реміш Ірини та учасників Майсюри Юрія, Грищенка Вадима, Матвійчука Олексія та Батехи Вячеслава створили дружелюбну атмосферу в залі та викликали естетичне задоволення у глядачів.

Димерська селищна рада дякує воїнам за оборону нашої держави від агресора, за збереження наших домівок, за мирне життя та спокій громади селища. Також селищна рада висловлює подяку колективу Димеського будинку культури, учасникам художньої самодіяльності за організацію та проведення свята на належному рівні. Віримо у світле майбутнє та бажаємо, щоб Пресвята Богородиця покривала своїм Покровом кожного громадянина, а завзяті та хоробрі воїни мужньо захищали свободу та незалежність України.