Майстер-клас "Упровадження освітньої технології "Радість розвитку" в заклади дошкільної освіти"

24 жовтня 2018 року на базі ДНЗЯС «Зернятко» Димерської селищної ради розпочала роботу обласна творча майстерня «Упровадження освітньої технології  «Радість розвитку» в заклади дошкільної освіти», керівниками якої є завідувач ДНЗ Башлик Н.А.  та вихователь-методист Басюк Н.М.

На початку заходу слухачів привітала методист РМК відділу освіти Вишгородської райдержадміністрації Павлюк А.М.,  Башлик Н.А. ознайомила з планом роботи першого засідання майстер класу, провела тренінгову вправу «Знайомство» та вхідне анкетування учасників.

Басюк Н.М. представила освітню проектну технологію «Радість розвитку», як одну із інноваційних технологій, яка використовується в освітньому процесі закладів дошкільної освіти. Педагог акцентувала увагу на нетрадиційних підходах, формах роботи з дітьми та батьками, що є учасниками проекту. Слухачі обласної майстерні ознайомились із технологією психологічно-педагогічного проектування, етапами розгортання взаємодії дорослого з дитиною. Творча група педагогів презентували кожен свій проект: «Я і моя сім’я» (II-га молодша група «Квіточки», вихователь Мринська А.В.), «Домашні тварини» (II-га молодша група «Метелики», вихователь Овчар Т.І.), «Що буває восени» (середня група «Бджілки», вихователь Чередніченко В.М.), «Іграшки» (середня група «Берізки», вихователь Гульметова А.А.), «Порядок – значить діє закон послідовності» (старша група «Дзвіночки», вихователь Коростошивець О.М.), «Правила для порядку в житті» (старша група «Зірочки», вихователь Єрига Л.Г.)

Після ознайомлення з практичним досвідом педагогів, слухачі самостійно практикувались в групах створювати «древо цілей» на мотиваційному етапі технології ПЗ з тем «Моя батьківщина - Україна», «Моє здоров’я», «Осінній ліс», «Свято Новий рік», презентували їх та продумували форми проведення творчих етапів до тем проектів.

Підсумок роботи майстер-класу відбувся при проведенні тренінгової вправи «Оціни смайликом роботу майстер-класу», слухачі мали змогу висловити свої враження від проведеного заходу. Учасники творчої майстерні отримали пам’ятки, домашні завдання та консультацію на допомогу щодо вивчення та впровадження проектної технології в своїй роботі.

Адміністрація ДНЗЯС «Зернятко»