Новорічні ранки в ДНЗЯС "Зернятко"

27 та 28 грудня 2018 року в ДНЗЯС «Зернятко» Димерської селищної ради традиційно відбулись новорічні свята під час яких дошкільнята, завдяки своїм вихователям,  які завжди старанно та плідно працюють з дітками, створили атмосферу чарівної зимової казки та подарували світлу радість батькам та гостям новорічного ранку, серед яких була присутня і секретар Димерської селищної ради Мельниченко Н.С.

В свою чергу малята за свої старання отримали від Діда Мороза солодкі подарунки, надані Димерським селищним головою Кучерявим Леонідом Григоровичем та депутатом Верховної Ради України Москаленком Ярославом Миколайовичем, завдяки чому вихованці «Зернятка» залишились веселими та щасливими.

Під час подібних заходів завжди з’являється віра в справжнє диво та віра в добре майбутнє. Нехай воно неодмінно настане і в Новому 2019 році запанує мир.