Офіційно

Указом Президента України №33/2018 від 15.02.2018 року «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році» постановлено призвати на строкову військову службу придатних за станом здоров'я до військової служби громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу жовтні-листопаді 2018 року.

Згідно Правил військового обліку призовників та військовозобов’язаних, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України №921 від 07.12.2016 року, громадяни призовного віку, у разі, коли за будь-яких обставин повістка не надійшла, прибувають до призовної дільниці в десятиденний термін з дня початку відповідного чергового призову на строкову військову службу.

Громадяни, які ухиляються від призову на строкову військову службу, несуть адміністративну відповідальність згідно чинного законодавства.

А також, на виконання вимог Постанови Кабінету Міністрів України № 921 «Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних» від 07.12.2016 року, громадяни чоловічої статі 1957-1973 років народження зобов’язані прибути у Вишгородський РВК для постановки на військовий облік та визначення ступеня придатності за станом здоров’я до проходження військової служби.