19 чергова сесія VII скликання від 12.12.2017 року (II засідання)

12 грудня 2017 року в приміщенні Димерської селищної ради відбулась 19 чергова сесія VII скликання (II засідання) під головуванням Кучерявого Л.Г.

На сесії внесено зміни до рішення №794-13-VII «Про затвердження бюджету Димерської селищної ради на 2017 рік» від 23.12.2016 року, згідно якого на розробку проектно-кошторисної документації по облаштуванню освітлення по вул..Соборна в смт Димер Вишгородського району Київської області виділено кошти в сумі 49 500 грн.

Також, вирішено розробити проектно-кошторисну документацію по облаштуванню пішохідної доріжки до багатоквартирного житлового будинку по вул..Соборна, 79 в смт Димер, а з метою облаштування прибудинкових територій біля багатоквартирних житлових будинків по вул..Шевченка, 70 та Шевченка, 72-А в смт Димер сесія селищної ради вирішила розробити проектно-кошторисну документацію по капітальному ремонту під’їзної дороги до багатоквартирних житлових будинків по вул..Шевченка,70 та Шевченка, 72-А смт Димер з улаштуванням місць для паркування автомобілів та вуличного освітлення. Очікувані витрати складатимуть близько 70 000 грн.

Між тим, виділено 17 100 грн для придбання бензинової електростанції, для безперебійного виконання належних об’ємів робіт, на випадок відсутності електроенергії та на випадок надзвичайних ситуацій.

Крім того, сесією селищної ради  затверджено звіт селищного голови Кучерявого Л.Г. про здійснення Димерською селищною радою державної  регуляторної  політики  у сфері господарської діяльності за 2017 рік.

До того ж, з метою дотримання норм чинного законодавства затверджено План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів у сфері господарської діяльності Димерської селищної ради на 2018 рік.

Докладніше з даними рішеннями та рядом інших питань  можна ознайомитись на офіційному сайті селищної ради за посиланням dymer.rada.org.ua в підрозділі «19 сесія від 12.12.2017 року (II засідання)» в розділі «Сесії».