Обстеження об'єктів соціально-культурного призначення в смт Димер

21 березня 2019 року делегація Вишгородського району на чолі з головою Вишгородської районної ради Ростиславом Кириченко відвідала Димерську селищну раду задля детального ознайомлення з існуючими проблемами відносно об’єктів соціально-культурного призначення, розташованих на території Димерської громади.

Димерський селищний голова Кучерявий Л.Г. розповів про нагальні проблеми, які існують на території Димерської селищної ради в даний час, про кожен соціально-культурний об’єкт та його історію. Леонід Григорович наголосив, що реконструкції  потребують будинок культури, будинок творчості «Дивосвіт», Димерська дитяча музична школа, Димерська гімназія, дитячий садочок «Зернятко». Крім цього, бібліотека в смт Димер, яка в своєму архіві налічує 30 тисяч книжок,  знаходиться в аварійному стані. Також реконструкції  потребує  житлова споруда по вул..Соборна, 15 (барак), яка на сьогоднішній день аварійна. Потребує фінансування також і Димерський стадіон, і Димерська лікарня, і Димерська ЗОШ (стадіон).

До того ж, селищний голова повідомив, що нещодавно відбувся третій раунд відбору учасників Фази впровадження Програми «U-LEAD з Європою» (покращення якості надання адміністративних послуг для населення, міжнародна програма, яка фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією) в частині створення/модернізації центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП) і смт Димер став одним з переможців відбору для затвердження кандидатами в учасники Програми за видами допомоги «Інституційна допомога, навчання персоналу, підвищення його кваліфікації, допомога у роботі з мешканцями».   Експерти Програми відвідали Димерську громаду, ознайомивши селищного голову та апарат ради з історією успіху та цікавими фактами про ЦНАП. Леонід Григорович розповів, що наразі готується пропозиція приміщення для створення ЦНАП  а також можливості фінансування, адже до 1 квітня 2019 року необхідно надати гарантійне зобов’язання U-LEAD.

Після здійснення обстеження об'ктів соціально-культурного призначення, голова Вишгородської ради Кириченко Р.М. розповів про можливі та належні шляхи вирішення існуючих проблем. Димерська селищна рада дякує за приділену увагу до нашої громади, а також сподівається на плідну співпрацю з Вишгородською районною радою.