Виїзний прийом громадян Кириченком Р.М.

10 жовтня 2017 року в приміщенні Димерської селищної ради відбувся особистий виїзний прийом громадян головою Вишгородської районної ради Ростиславом Кириченком за участю радника голови Київської обласної державної адміністрації Миколи Артеменка та депутатів Вишгородської районної ради: Мельниченка Юрія та Сапона Михайла. У прийомі спільно взяла участь секретар Димерської селищної ради Мельниченко Наталія.

У ході прийому жителі Димера, в основному, звертались з проханнями матеріальної допомоги, серед яких більшість онкохворі, а також багатодітна мати-переселенка, бабуся, яка доглядає дітей своєї померлої доньки, мати дитини – інваліда, учасники АТО. Всі звернення розглянуто та буде задоволено вже у листопаді-грудні 2017 року.

Директор НВК Димерська гімназія Шак Світлана та члени батьківського комітету звернулись із проблемним питанням добудови спортивного приміщення в гімназії. Після тривалої дискусії вирішено розглянути дане питання на обласному рівні та вже у наступному році шукати кошти для будівництва, адже на даний момент у районному бюджеті кошти відсутні.

В свою чергу завідуюча ДНЗЯС «Зернятко» Башлик Наталія розпочала звернення з подяки керівництву району за виділені кошти на капітальний ремонт даху закладу, а Димерському селищному голові за оперативне виділення коштів на ремонт даху літніх павільйонів. Далі Наталія Андріївна розповіла про існуючі проблеми в закладі, які потребують допомоги для вирішення . Основне питання – утеплення фасаду будівлі, адже з настанням холодів у садочку досить прохолодно. Ростислав Миколайович пообіцяв не залишити дане питання поза увагою, адже на даний момент дошкільні навчальні заклади та школи у пріоритеті і, можливо, вже в 2018 році буде виділено кошти та запущено проект по даному питанню.

Сподіваємось на плідну співпрацю та підтримку Вишгородської районної ради для досягнення поставлених цілей.