37 позачергова сесія VII скликання від 11.12.2019 року

11 грудня 2019 року відбулась 37 позачергова сесія Димерської селищної ради VII скликання.

З метою створення сприятливих умов для перебування дітей у дошкільному навчальному закладі  «Зернятко», враховуючи значне збільшення цін в порівнянні з розробленим попередньо проектом, введенням в дію нових ДБН, сесією ради вирішено коригувати проектно-кошторисну документацію по проведенню робіт з добудови ДНЗЯС «Зернятко».  Також вирішено розробити проектно-кошторисну документацію по капітальному ремонту внутрішньоквартальних міжбудинкових проїздів по вул..Бударіна, 3,10,11,12,14,16 в смт Димер.

Крім цього сесією ради внесено зміни до рішення № 1895-29-VII від 20.12.2018 року «Про затвердження бюджету Димерської селищної ради на 2019 рік», а саме: для ДНЗЯС «Зернятко» виділено кошти в розмірі 30600 грн для ремонту вентиляції та часткової заміни труб, та кріплення каналізації, водозапірних кранів. Пожежних рукавів в комплекті; також виділено на дошкільну освіту 119000 грн для обробки дерев’яних конструкцій даху та горища вогнетривкими засобами, та ремонт системи вентиляції, та харчоблоку на даху. До цього ж виділено кошти в розмірі 30000 грн для придбання новорічних гірлянд.

37 позачерговою сесією Димерської селищної ради вирішено передати Комунальному некомерційному підприємству «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Вишгородської районної ради у постійне користування земельну ділянку по вул..Соборна, 65-Б в смт Димер для будівництва та обслуговування закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги.

З повним переліком та текстом рішень сесії можна ознайомитись в підрозділі 37 позачергова сесія від 11.12.2019 року розділу 31-40 сесії VII скликання.