18-та чергова сесія селищної ради VІІ скликання

25 вересня 2017 року під головуванням Леоніда Кучерявого відбулась чергова 18-та сесія 7 скликання у приміщенні Димерської селищної ради.

Враховуючи позитивні експертні звіти, видані ТОВ «УКРЕКСПЕРТИЗА В БУДІВНИЦТВІ» щодо проведення капітального ремонту доріг та облаштування елементів благоустрою в смт Димер Вишгородського району Київської області, сесія селищної рада затвердила проектно-кошторисну документацію по робочих проектах вулиць: Соборна, Пугачова, Вербна, Дніпровська, Глибочицька, Миру, Івана Франка, Революції (в районі будинків 190-200, облаштування зупинки громадського транспорту), по вул..Революції до вул.Бударіна (навпроти повороту до магазину ФОРА, облаштування пішохідного переходу), Покровська (проїзд між будинками №1а-1б, стоянка біля будинку №1-а) та Косарєва на загальну суму 8,231,783(вісім мільйонів двісті тридцять одну тисячу сімсот вісімдесят три) грн..

Також затверджено звіт за I півріччя 2017 року про виконання селищного бюджету загального фонду по доходах в сумі 4959018,72 грн, по видатках 4959018,72 та звіт за I півріччя 2017 року по спеціальних фондах селищної ради по доходах в сумі: 4786101,21 грн та по видатках в сумі: 4761173,33 грн.

З метою вшанування жителів селища Димер, сіл Рикунь та Каменка за видатні особисті заслуги перед громадою у соціально-економічному розвитку, промисловому та соціально-культурному будівництві, у розвитку охорони здоров’я, науки, культури, освіти, в охороні громадського порядку, громадській роботі; за благодійну допомогу селищним закладам освіти, культури, охорони здоров’я, спорту, соціального захисту тощо, сесія селищної ради затвердила Положення «Про звання Почесний громадянин селища Димер, сіл Рикунь та Каменка». Дане звання є вищою оцінкою територіальної громади Димерської селищної ради, відзначеним особам вручаються посвідчення та нагрудний пам’ятний знак в умовах урочистості та широкої гласності під час святкування Дня Незалежності України. Звання «Почесний громадянин селища Димер, сіл Рикунь та Каменка» дає право на отримання пільги  на території Димерської селищної ради - звільнення від сплати земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Право висування кандидатур на присвоєння звання належить: Димерському селищному голові, депутатам Димерської селищної ради, постійним комісіям Димерської селищної ради, трудовим колективам підприємств, установ, організацій. Самовисування на звання «Почесний громадянин селища Димер, сіл Рикунь та Каменка» не розглядаються.

Також на сесії розглянуто ряд інших питань, з якими можна ознайомитися на офіційному сайті селищної ради dymer.rada.org.ua в підрозділі «18 сесія від 25.08.2017 року» у  розділі «Сесії».

В кінці засідання Димерський селищний голова наголосив, що планується робота, щодо добровільного об’єднання територіальних громад з центром в смт Димер Вишгородського району Київської області.