Вітаємо з Днем працівників освіти

Традиційно, в першу неділю жовтня відзначаємо світле та радісне свято – День працівника освіти, в який адресуємо щирі вітання шановним освітянам з нагоди їх професійного свята та сердечну вдячність за самовідданість, вірність обов’язку та покликанню.

Серед багатьох привітань з нагоди свята було і вітання наймолодших вихованців студії хореографічних мініатюр «Пролісок» ДВЦХТДЮМ «Дивосвіт» свого художнього керівника Нетикши Олександри Олександрівни.

Дорогі вчителі, глибоко вдячні вам за безцінну працю, за доброту серця та щирість душі, за невичерпну працьовитість і безмежне терпіння. Нехай Ваші учні будуть вдячними та слухняними, спроможними на великі перемоги. Бажаємо вам творчого натхнення, нових досягнень, здійснення усіх добрих починань та задумів, душевного спокою, радості від життя та праці. Нехай доля завжди щедро обдаровує вас міцним здоров’ям, родинним теплом, затишком та достатком. Щастя, добра та миру. Зі святом!