"Просто неба"

Завдяки громадському об’єднанню «Типовий Димер», 17 червня 2017 року у парковій зоні відбувся вечір живої музики "Prosto Neba" (open air). Вперше в нашому селищі пройшов концерт під відкритим небом. Захід зібрав чимало глядачів, а хто не зміг особисто бути присутнім на ньому, мали можливість спостерігати дане явище в прямому ефірі на YouTube.
Велику підтримку надали: Торговий дім «СТІЧ»(Дмитро Стіч), ПП «Чалий», ПП «Поплавський», «Класний клуб», Дмитро Богаєвський, Яніна Кулиняк, Денис Юрич, Юрій Калініченко, Юрій Майсюра, Оксана Кириченко, Сергій Одиницький, компанія «Makesound», інтернет-провайдер «nak.net.ua» (Андрій Колінько), Роман Жуковський, Димерська гімназія та Димерська селищна рада.

Дякуємо за прекрасні виступи, чудову організацію, незабутні враження. Бажаємо завжди тримати «планку», мати натхнення на нові грандіозні ідеї. Успіхів вам, процвітання та безліч вдячних глядачів.