Відбулось обговорення детального плану території земельної ділянки по вулиці Шевченка в смт Димер

10 липня 2017 року у Димерському будинку культури відбулось обговорення детального плану території земельної ділянки площею 30 га по вулиці Шевченка в смт Димер, розроблений ДП «Науково – дослідний і проектний інститут містобудування».

Представник ДП «Науково-дослідний і проектний інститут містобудування» та  депутат Димерської селищної ради VII скликання Ткаченко А.А. доповіли про перспективи будівництва Європейського кварталу в смт Димер.

Виступаючі зазначили, що проект включає в себе побудову багатоквартирних житлових будинків, дошкільного навчального закладу на 280 дітей, загальноосвітню школу на 960 учнів, амбулаторію загальної практики сімейної медицини, торгово-розважальний центр, заклад громадського харчування, фітнес клуб.

Представник ДП «НДПІМ» зауважив, що з метою надання комунальних послуг по обслуговуванню кварталу житлової забудови, буде створена спеціальна сервісна служба та збудовано сучасні очисні споруди за новою європейською технологією.

Проект планується реалізувати протягом 5 років

Для смт Димер побудова нового житлового кварталу, на більш як  8 тисяч жителів -  це збільшення інвестиційної привабливості, дохідної частини місцевого бюджету, нові робочі місця, а також перспектива зміни статусу смт Димер з селища міського типу на місто.