Про заборону спалювання сухої трави та бур’янів через підвищену пожежонебезпеку

Шановна громадо!

Димерська селищна рада повідомляє, що згідно Правил благоустрою на території смт. Димер, сіл Рикунь та Каменка Вишгородського району Київської області заборонено спалювання сухої трави та бур’янів через підвищену пожежонебезпеку.

Відповідно ст.152 Кодексу України про адміністративні правопорушення порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою території населених пунктів тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян (340,00 грн. - 1360,00 грн.) та на посадових осіб, громадян-суб’єктів підприємницької діяльності – від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850 грн. – 1700 грн).

Закликаємо кожного віднестись відповідально до даного прохання, залишаймось вихованими, добропорядними людьми.