З Україною в серці

24 серпня 2019 року в смт Димер відзначили День Незалежності України. Заступником Димерського селищного голови Ісаюком Ю.В., секретарем  Димерської селищної ради Мельниченко Н.С., завідувачем військово-обліково столу Гончарем І.О. спільно з працівниками будинку культури,  представником громадської організації «Всеукраїнська Асоціація Учасників Бойових Дій» Русіновою Л.О., воїнами АТО та громадськістю на димерському кладовищі вшановано пам'ять Героя Небесної Сотні, Героя України Кіщука Володимира та воїнів АТО: Благовісного Віталія, Лемешка Павла, Блінова Сергія, Шевченка Тараса та Рубана Олександра. Настоятелем Храму святих безсеребреників Кузьми і Дем’яна Протоієреєм Богданом (Токальським) проведено поминальну панахиду.

До того ж, покладено квіти в цетрі селища до Кургану Пам’яті, присвяченому димерцям-борцям за державність, віру і народ.

Другою частиною відзначення 28 річниці незалежності України була святкова концертна програма в Димерському будинку культури «З Україною в серці».

Дякуємо всім, хто долучився до святкування.