Ви загубили свідоцтво про народження/шлюб/розірвання шлюбу/смерть? Отримати повторне - простіше простого! Що робити?

1.Звертаєтесь до НАЙБЛИЖЧОГО відділу ДРАЦС (незалежно від місця проживання та місця народження заявника)
2.Хто може отримати свідоцтво про народження?
- особа, щодо якої складено актовий запис про народження,
-батько або мати, незалежно від віку дитини;
-усиновителі,опікуни,піклувальники;
-представники навчального або іншого дитячого закладу, де постійно перебуває дитина;
-органи опіки та піклування;
-представники особи, яка має право на отримання даних документів, на підставі нотаріально посвідченої довіреності.
3.Які необхідно документи надати для отримання повторного свідоцтва про народження:
- паспорт громадянина України або паспортний документ, що посвідчує особу заявника;
-документ, що посвідчує право особи на отримання свідоцтва (в разі якщо отримує не особа на яку складено актовий запис та не її батьки)
-нотаріально посвідчена довіреність, рішення про надання опіки, піклування, тощо.
4.Особі, позбавленій батьківських прав, свідоцтва про народження дітей повторно не видаються!

1.Повторне свідоцтво про шлюб може отримати один з подружжя.
Важливо!
Повторні свідоцтва про шлюб після припинення шлюбу внаслідок його розірвання - не видаються. У такому разі отримання документа, що підтверджує шлюб, відділ реєстрації актів цивільного стану видає витяг з Державного реєстру.
2.Які необхідно документи надати для отримання повторного свідоцтва про шлюб?
- паспорт громадянина України або паспортний документ, що посвідчує особу заявника.

1. Як отримати повторне свідоцтво про розірвання шлюбу?
-до відділу звертається один з колишнього подружжя.
2.Які необхідно документи надати для отримання повторного свідоцтва про розірвання шлюбу?
-паспорт громадянина України або паспортний документ, що посвідчує особу заявника;

1.Як отримати повторне свідоцтво про смерть?
-видається другому з подружжя, а також дітям, в тому числі усиновленим. Крім того, повторне свідоцтво про смерть видається законним представникам чоловіка або дітей, близьким родичам померлого, особам, які є спадкоємцями за законом або за заповітом, представникам органів опіки та піклування в разі виконання ними повноважень з опіки та піклування щодо осіб, які мають право на отримання повторного свідоцтва.
2.Які необхідно документи надати для отримання повторного свідоцтва про смерть?
-документ, що посвідчує право особи на отримання свідоцтва(документи, які підтверджують родинні зв'язки)

В який термін видається повторні свідоцтва?
В день звернення, а в разі, якщо актовий запис знаходиться в іншому відділі державної реєстрації актів цивільного стану - після отримання підтвердження відповідності даних актового запису.

Вишгородський РВ ДРАЦС ГТУЮ у Київській області