З нагоди 27-ї річниці з Дня Незалежності України та 45-річчя створення Вишгородського району

4 серпня 2018 року з нагоди 27-ї річниці з Дня Незалежності України та 45-річчя створення Вишгородського району в місті Вишгород відбувся урочистий захід під час якого присутні гості мали змогу спостерігати за яскравою святковою ходою, насиченою концертною програмою, за участі різноманітних виконавців, заслужених та народних артистів України, привітаннями від поважних гостей свята, а також врученням почесних грамот, подяк та цінних подарунків за відповідні досягнення деяким мешканцям району, серед яких нагороджено і жительку нашого селища - лікаря загальної практики - сімейного лікаря Димерської амбулаторії загальної практики - сімейної медицини - Дермель Оксану Іванівну.

Важливим є те, що креативною частиною даного заходу стала виставкова презентація від громад населених пунктів району, в якій також взяла участь територіальна громада смт Димер, сіл Рикунь та Каменка, презентувавши гостям свята свій рідний край виставковими експонатами у вигляді літературних надбань селища, тендітної квіткової та кумедної гарбузової композицій, ніжної фотозони, витончених українок та запашного короваю, який, звісно, не ввійшов до книги рекордів України, як величезний фруктовий пиріг від ТОВ «Перший столичний хлібозавод», випечений для свята(361,8 кг, довжина - 29,7 м), але теж був дуже смачним. Димерський селищний голова Кучерявий Л.Г. висловлює подяку всім, хто приймав безпосередню участь в організації, старанно працював та активно допомагав, щоб презентація нашої громади відбулась належно.

Краса різноманітного українського вбрання, в яке було одягнуто чимало громадян різної вікової категорії, танці під звуки акордеону у виконанні народних талантів у виставковій зоні, польова кухня, можливість придбати різноманітні смаколики та пам’ятні сувеніри, яскравий вечірній салют, зробили свято досить цікавим, різнобічним та патріотичним.

Ще раз вітаємо Україну з Незалежністю, бажаємо їй миру та величі, а нашому Вишгородському району – мальовничості та процвітання.