День Героїв Небесної Сотні

З метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу та стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року - лютий 2014 року), Указом президента України від 11 лютого 2015 року 20-те лютого встановлено пам’ятним днем - Днем Героїв Небесної Сотні.

В цей день, представниками Димерської селищної ради та депутатом ради VII скликання Кощенко С.Г. вшановано пам'ять жителя смт Димер, громадського активіста, учасника Євромайдану, Героя Небесної Сотні, Героя України Кіщука Володимира Юрійовича, який загинув внаслідок поранення в голову, під час сутичок між мітингувальниками та «беркутівцями» біля Верховної Ради на Майдані 18-го лютого 2014 року.

За громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння Українському народу, виявлені під час Революції гідності, нагороджений званням Герой України з удостоєнням ордена «Золота Зірка» та медаллю «За жертовність і любов до Украни» посмертно.

Вічна пам'ять героям..