11травня 2017 року в приміщенні Димерського будинку культури відбулась 16-та сесія селищної ради VII скликання

11 травня 2017 року в приміщенні Димерського будинку культури відбулась відкрита 16-та сесія селищної ради VII скликання, найголовнішим питанням порядку денного якої став розгляд та заслуховування розпорядження Димерського селищного голови Кучерявого Леоніда Григоровича №29 від 12.04.2017 року щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад.

Депутатський корпус підтримав ініціативу Кучерявого Л.Г. про добровільне об’єднання територіальних громад Абрамівської, Богданівської, Вахівської, Гаврилівської, Глібівської, Демидівської, Катюжанської, Козаровицької, Литвинівської, Любимівської, Ровівської, Руднє-Димерської, Сухолуцької, Толокунської та Ясногородської сільських рад  в Димерську об’єднану територіальну громаду з центром в смт Димер.

На даний час вищевказаним сільським радам надіслано пропозиції про ініціювання добровільного об’єднання громад для проведення громадського обговорення та прийняття відповідного рішення.

Про результати розгляду сільськими радами пропозиції буде повідомлено згодом.

На виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку селища Димер, сіл Рикунь та Каменка Вишгородського району Київської області на 2017 рік, затвердженої рішенням Димерської селищної ради № 828-13-VII від 28.12.2016 року, з метою своєчасного і повного здійснення видатків бюджету, Димерська селищна рада внесла зміни до рішення №794- 13-VІІ «Про затвердження бюджету Димерської селищної ради на 2017 рік» від 23.12.2016 року, згідно якого отриману субвенцію з Вишгородського районного бюджету в сумі 1 450 000 (один мільйон чотириста п’ятдесят тисяч) грн.  направлено на капітальний ремонт даху Дитячого навчального закладу ясла  - садок «Зернятко» Димерської селищної ради.

Враховуючи необхідність проведення ремонтних робіт, з метою недопущення загрози життю та здоров’ю дітей, депутатами Димерської селищної ради одноголосно прийнято рішення про тимчасове припинення роботи Дитячого навчального закладу ясла  - садок «Зернятко» в період з  3 липня 2017 року по 14 серпня 2017 року включно.

Також, у зв’язку з проведенням ремонту дороги по вулиці В.Сухомлинського (Жовтнева) та подвір’я багатоквартирних житлових будинків по вул.Соборна, №45 та №45-А смт Димер Вишгородського району Київської області, з метою забезпечення ефективного використання, цільової та безаварійної експлуатації підземних електричних мереж, Димерською селищною радою (на підставі колективного звернення мешканців даних багатоквартирних будинків) безоплатно передано енергетичний кабель з комунальної власності територіальної громади смт.Димер, сіл Рикунь та Каменка Вишгородського району Київської області у власність ПАТ «Київобленерго» КЛ-04 кВ від ЗТП 159, довжиною 190 метрів, вартістю 9310 (дев’ять тисяч триста десять) грн.., 00 коп., який було придбано за рахунок жителів будинків по вул.Соборна, 45 та 45-А в смт.Димер.