Оздоровлення дітей територіальної громади смт Димер, с.Рикунь та с.Каменка

З метою оздоровлення дітей територіальної громади смт Димер, с.Рикунь та Каменка у червні 2019 року Димерською селищною радою виділено кошти з місцевого бюджету та направлено 40 вихованців Студії хореографічних мініатюр «Пролісок» Димерського відділення ВРЦХТДЮМ «Дивосвіт» до дитячого оздоровчого спортивного табору «Спортіум» (с.Чорноморка, Очаківський р-н, Миколаївська обл..),  20 учнів Димерської ЗОШ №1 та 20 учнів Димерської гімназії в дитячий оздоровчий табір «Гренада» (Арабатська стрілка с.Стрілкове, Генічеський р-н, Херсонська обл..) на 12 календарних днів. Фінансування проведено з місцевого бюджету в розмірі 65% від вартості путівки. Доплата у розмірі 35% до повної вартості путівок на дітей здійснювались додатково до закладу відпочинку із джерел, не заборонених законодавством, в тому числі безпосередньо батьками дітей.