Відбувся особистий прийом громадян головою Вишгородської районної ради Кириченком Р.М.

16 березня 2017 року в приміщенні Димерської селищної ради відбувся особистий прийом громадян головою Вишгородської районної ради Кириченком Ростиславом Миколайовичем. У прийомі спільно взяли участь Димерський селищний голова Кучерявий Леонід Григорович,  депутат Вишгородської районної ради Сапон Михайло Михайлович та директор Димерського ККП Бабинець Ігор Олександрович. В ході прийому розглянуті питання  добудови, утеплення фасаду, перекриття даху,  зміни  вартості харчування в ДНЗ ясла-садок «Зернятко» Димерської селищної ради, будівництво спортивного залу в Димерській гімназії, її капітальній ремонт,  адже за 113 років він став життєво необхідним. Директори навчальних закладів наголосили на тому, що проекти зроблені, а кошти, на жаль, не виділені.

До Ростислава Миколайовича димерці звертались із особистими  проблемами та певними питаннями життєдіяльності селища. Деякі з них вирішились в ході прийому. Голова Вишгородської районної ради Кириченко Р.М. пообіцяв надати матеріальну допомогу онкохворій жительці селища Димер.

Димерський селищний голова Кучерявий Леонід Григорович підняв питання прийому Вишгородською центральною районною лікарнею,(фінансування якої проводиться з районного бюджету), жителів території Димерської селищної ради, оскільки окремі спеціалісти відмовляють надавати консультацію  жителям смт Димер, сіл Рикунь та Каменка, мотивуючи наявністю лікарні в смт Димер. В свою чергу, Димерська районна лікарня обслуговує більше 20 тисяч громадян, не маючи при цьому деяких спеціалістів та певного обладнання.

Голова Вишгородської районної ради Кириченко Ростислав Миколайович взяв під контроль проблемні питання та надав відповідні  доручення для їх вирішення.

Сподіваємось на плідну співпрацю та підтримку Вишгородської районної ради для досягнення поставлених цілей!