15 лютого 2019 року в Україні відзначаємо День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ту річницю виведення військ з Афганістану

Страшна війна, яка тривала 10 довгих років (1979-1989), зламала життя багатьом молодим хлопцям, які, не зважаючи ні на що, чесно виконували свій громадянський обов’язок, залишаючись вірними своїй присязі до кінця.

Весь жах того часу зрозуміють лише ті, хто воював та вижив у ті лихі роки. Віддаємо шану всім учасникам тих подій, яких сьогодні називають воїнами-інтернаціоналістами.

На території Димерської селищної проживає 12 таких воїнів, серед яких: Білецький Л.В., Горюнов С.М., Дудніков А.М., Золоторучко О.О., Іваниця С.І., Куліш С.І., Корнеєв С.В., Савонюк А.П., Свертока В.Ю., Шевченко О.І., Шубський М.М. та Йовенко О.С. Шановні воїни-інтернаціоналісти, від щирого серця бажаємо вам доброго здоров’я, сімейного затишку, миру, злагоди, добра, довгих та щасливих років життя, нехай над вами завжди буде мирне небо.

Також сьогодні ми схиляємо голови перед вічною пам'яттю солдат, які не повернулися живими на рідну землю. Так, працівниками Димерської селищної ради на кладовищі в смт Димер покладено квіти до могили полеглого в Афганістані воїна-інтернаціоналіста Пашкова Михайла Володимировича та вшановано  його пам'ять хвилиною мовчання.