З Днем Державного Прапора України

Дорогі громадяни! З побажаннями миру, щастя та благополуччя Димерська селищна рада вітає вас з державним святом, присвяченим одному з її державних символів - Прапору України - Днем Державного Прапора України. Його благородні синій та жовтий кольори неба і пшениці символізують велику працю наших людей від сходу до заходу України й з півночі до півдня.

Слава і велич Державного Прапора України створена працею українців, їх здоров’ям, а інколи і власним життям.В День Державного Прапора України та напередодні Дня Незалежності України, представниками Димерської селищної ради на кладовищі в смт Димер покладено квіти та вшановано пам'ять Благовісного Віталія Павловича - воїна, загинувшого під час проведення АТО. Вічна пам'ять та вічна слава героям, полеглим за нашу Батьківщину..