«Осінь чарівна прийшла до рідного краю»

 

Осінь… Завжди врожайна та красива пору року. Кожен з нас її сприймає по-різному, вбачає в ній щось своє: хтось - похмурі ранки, дощові короткі дні та довгі темні ночі, а хтось – забарвлене жовтогаряче листя,  затишні сімейні вечори із улюбленими осінніми фруктами та теплим медовим чаєм. Так чи інакше, завжди хочеться зігрітись теплим словом  близьких, коханих та дорогих людей.

Вчора теплими словами, щирими та ласкавими посмішками, піснями, танцями, віршами та конкурсами зігрівали душі своїх матусь та татусів, бабусь та дідусів маленькі вихованці ДНЗ ЯС «Зернятко» Димерської селищної ради на святі осені, на святі хліба. Зернятки нашого життя, маленькі козаки та україночки разом з вихователями, вбраними у яскраве, колоритне українське вбрання, мудрими висловами нагадали про обов’язок шанобливо ставитись до хліба та солі, що з давніх-давен вважались дорогим набутком кожної родини. Також наголосили, що всі ми козацького роду, діти славних предків, які повинні бути однією родиною, любити свій рідний край, свою рідну Україну. В кінці заходу, побажавши присутнім щасливого та багатого віку, заспівавши славетну пісню «Родина», маленькі актори відправились частуватись запашним короваєм.

Щиро вдячні адміністрації закладу, вихователям та їхнім помічникам за підготовку та організацію, тяжкий клопітливий труд, за піклування нашими «зернятками», за те, що сіють в душах малечі зерна розумного, доброго та вічного.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

« повернутися до списку новин

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

Логін: *

Пароль: *