День медичного працівника

14 червня 2018 року в Димерському будинку культури відбувся урочистий захід з нагоди святкування професійного свята працівників галузі охорони здоров’я - Дня медичного працівника, який щорічно відзначають у третю неділю червня.

В цей день традиційно вшановуються представники професії, які вибрали непростий шлях служіння людям та несуть відповідальність за найвищу цінність на землі – життя.

На заході був присутній перший заступник голови Вишгородської РДА Олександр Устименко, який привітав працівників Димерської районної лікарні з професійним святом та побажав міцного здоров’я, сил, натхнення та гідної оплати нелегкої праці.

Головний лікар Димерської  РЛ Малашенко Ольга Кирилівна, під час свого виступу, розповіла історію закладу, хронологічно згадала всіх його головних лікарів, медичних працівників поважного віку, які присвятили своє життя медицині, пропрацювавши в Димерській лікарні, виразила теплі слова вдячності своїм колегам за старанну роботу, вручила подяки та квіти за працьовитість, а також  презенти, придбані за підтримки місцевих підприємців, яким висловила велику вдячність.

Також Ольга Кирилівна подякувала адміністрації та працівникам Димерського будинку культури за привітання, за організацію чудового свята, за змістовну та яскраву концертну програму в якій активно взяли участь: Димерська дитяча музична школа, Димерське відділення Центру дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», колективи та вокальні виконавці будинку культури, талановиті жителі селища, та своїм завершальним словом побажала всім присутнім міцного здоров’я на довгі та щасливі роки життя.