До уваги споживачів комунальних послуг

Димерський комбінат комунальних підприємств повідомляє, що з 01 травня 2019 року введено в дію Закон України «Про житлово-комунальні послуги» в новій редакції. Відтепер згідно зі ст..26 нового Закону споживачі за прострочення оплати спожитих послуг понад граничний строк, встановлений договором або законом, додатково зобов’язані сплатити на користь підприємств, що надають комунальні послуги, пеню в розмірі 0,01 відсотка від суми боргу за кожен день прострочення оплати.

Пеня не нараховується лише у випадках заборгованості держави за надані населенню пільги та житлові субсидії та/або невчасна оплата праці споживача комунальних послуг, підтвердженої належним чином (ч.1 ст.26 Закону).

Для уникнення непорозумінь радимо враховувати вимоги нового Закону під час здійснення розрахунків за послуги підприємства.

Адміністрація Димерського ККП