Оголошення

Димерська селищна рада повідомляє, відповідно до ст. 206 Земельного кодексу України та ст. 269 Податкового кодексу України використання землі в Україні є платним. Об’єктом плати за землю є земельна ділянка, земельна частка (пай). Земельний податок є місцевим податком, який сплачують власники земельних ділянок, паїв і постійні землекористувачі. Орендарі земельних ділянок сплачують орендну плату за землю. Податок фізичними особами сплачується потягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення – рішення.

У разі, якщо фізична особа, в наявності якої є земельна ділянка  не отримала повідомлення-рішення про внесення податку, то слід звернутись  до податкової інспекції за місцем реєстрації  для уточнення, проведення звірки та нарахування податку.

У випадку несплати податку у термін, визначений чинним законодавством, буде нараховано штраф.

Одночасно повідомляємо, що пільги зі сплати земельного податку встановлено ст. 281 і ст.282 ПКУ. На території селищної ради пільгами по сплаті користуються: пенсіонери за віком, інваліди І та ІІ групи, багатодітні сім’ї, учасники Антитерористичної операції на Сході, члени сімей загиблих (померлих) учасників АТО. Пільги поширюютья на одну земельну ділянку за кожним видом використання у межах граничних норм. Для отримання пільги необхідно звернутися до податкової інспекції за місцем реєстрації або до Димерської селищної ради надавши документи, що підтверджують пільгу.

У разі неотримання повідомлення на сплату земельного податку або зміни власника земельної ділянки рекомендуємо звертатися до Димерської селищної ради. При собі необхідно мати  копії правовстановлюючих документів:ксерокопії паспорта та коду, державний акт або свідоцтво про право власності на землю, договір куплі-продажу чи дарування.

Відповідальна особа - спеціаліст I категорії Димерської селищної ради Денисова Світлана Михайлівна. Телефон - (04596)3-13-85